Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Jana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėmJana i pazėvėndėsueshėm

Jana Jana nuk ėshtė nė linjė

Full LoVe...

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 51 to 57 of 57
 1. Jana
  12-03-11 18:29
  Jana
  Hahahahahahahahahaha o ti me ket shnoll ... besom qe e kam bo hit edhe ne Familejn time ... krejt gjinis femrore po ju thom oj SHNOLL hahahahahahhahahaa u meka ... sha po heki me jav spjegu masnej ... je bo i famshem edhe en shoqerin time ...

  p.s te pershendes shum ...
 2. taraku
  12-03-11 12:55
  taraku
  Normal se ne gjitha stinet...ama pranvera pak ma speciale per shnolla... e fustanat pika pika

  jo tamon puna...me dal ashtu hahahahah, duhet pak me kulltur...
 3. taraku
  11-03-11 14:02
  taraku
  mori tash shnollat e kan stinen e vete.. e kan ni veten gjall hahahaah po duhet me dal me honger fara te zeza ne kafiteri e parkut e rrugve edhe me ja u bo fiuuuuu kiss kiss.................
 4. taraku
  10-03-11 15:58
  taraku
  hahaah doku ne qytetin me drita e xixillonja, ashtu ashtu krejt gjakova jan shperngul ashtu siq e morren edhe ProkreditBanken... bile ne qytetin me drita e ki fantazi
 5. taraku
  09-03-11 13:01
  taraku
  Dajt e babes i kam drenic e vet sjam ama gjak drenice en vena kam edhe gjak gollaku hahaha i perzim kombinim...

  pershendetje a fjete a pushove a...
 6. natyra
  19-11-10 17:55
  natyra
  E nderuara Jana,moti sjemi lexuar paskam mall per nje pershendetje nga ti...ndaj kesaj radhe po ndaj une per Ty.sepse Ti qdohere ishe e afert dhe e respektuar per mua,uroi te jeni mire dhe se gjitheqka te jete ne favor te juaj....flm,

  me respekt
  Natyra!
 7. Guri i madh
  08-11-10 18:49
  Guri i madh
  jane pershendetje nga guri , kam nji lajm te mir tani udhzimi i juaj u kurorzua po e din ti per qka po flas atje ku ju me sygjerut me e dergue at pacienten tani esht mir


  ju falemenderoj shum

About Me

 • About Jana
  Vendndodhja
  ...n'LOQK t'LOQK-ės...
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  LOQK- Nė fund tė ēdo dite sido qė tė jetė dita unė do tė them TE DUA...

  Ėshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti ...

  http://www.youtube.com/watch?v=LGrr_5boZlA

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 27-05-14 04:28
 • Anėtarėsuar: 23-04-08
 • Referime: 6

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 14

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.