Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm

lirik lirik nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 13
 1. lirik
  04-05-13 15:22
  lirik
  fjalen do ta bej puhi qe ajo leht te shprushe ndjenjat tuaja per miqsi te nderuar miq vjeshta elvio lulja qika me kuöe neverta dardanesha
 2. elvio
  30-03-13 12:03
  elvio
  Pershendetjet e mija o njeri me shpirt revolucionar.Me bucitjet e heshtjes se vullkaneve te Vezuvit ,me penel ne shpirtin e ndjere te poetit ju deshiroj ne mynyren me te sinqerte qe te jini mire me c'ka ju do zemra.

  Elvio
 3. vjeshta
  22-02-13 00:59
  vjeshta
  Flm Mikė shume. Nuk pata rrugdalje tjeter . Kur e kuptova se ne kete bote ,perveq fjales nuk mbet asgje tjeter, u deturova qe ta zgjedhi ate te miren.Sikur ti qe e ke zgjedhe Poezinė.:)

  Te pershendes.:)
 4. Dardanesha
  16-02-13 10:27
  Dardanesha
  I nderuar flm shume edhe une ty te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.

  me respekt
  Dardanesha
 5. lirik
  26-01-13 13:12
  lirik
  vjeshta lule pershendetje te sinqerta nga mergimi per dy mike te mia te sinqerta
 6. vjeshta
  29-11-12 16:40
  vjeshta
  Faleminderit per pershendetjen mikė . Qe bre Lirik ,kah shtepija keshtu ,zotshpillak e ngapak zotnillak .
  Pershendetje edhe per Ju!
 7. lirik
  12-07-12 17:06
  lirik
  Murgesha dhe te tjerė bashkpuntor besnik te lidikisė e pidikisė qe duan ta privatizojne internetin dhe kompania e simpatizantve t e isa mustafes e hashim thaqit e pacollit ma kan marrė fjalen
  e lirė qė tė mos jem aktiv e tė mos shkruaj ne forum
 8. LuLjaa
  18-06-12 00:04
  LuLjaa
  lirik, mire jam mire,,, ti qysh jee, a po ki muhabet hiq a jo?
 9. lirik
  07-06-12 09:55
  lirik
  Guri sylaj ma ka marr fjalen elire te tema politika dmth qdo kush mundtet te flas aty ete shkruaj un jo
  -urrejtjet e tij ndaj meje nuk kan fund ky njeri vepron si te don duke privatizuar -jo vetem forumin por ky ka per qellim te privatizoj shum qka
 10. Qika^Me^Kule
  12-05-12 12:58
  Qika^Me^Kule
  lirik mir se u riktheve , nje pasdite e kendshme uroj te jete per ty !

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 16-01-23 01:52
 • Anėtarėsuar: 09-02-07
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 1 of 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.