Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

AlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėmAlbaSoft i pazėvėndėsueshėm

AlbaSoft AlbaSoft nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. ~AnnA~
  06-12-12 13:51
  ~AnnA~
  Nje pershendetje per bashkvendasin tim...uroj e shpresoj te kesh qene mire...
 2. ~AnnA~
  13-07-11 19:15
  ~AnnA~
  pershendetje kumanova :) Si je ti?
  Une gjalle jam, ja kendej nga gjermanofolesit.....e ti si mi ke hallet? Shpresoj te jete gjithecka ne rregull
  Te pershendes dhe te deshiroj te mira pa kufi...

About Me

 • Firma
  99% t'bukuris t'1 femnes munesh me fshi , me 1 Pallom t'lagt !

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 09-02-24 16:56
 • Anėtarėsuar: 28-04-08
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 2 of 2

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.