Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm

Murgesha Murgesha nuk ėshtė nė linjė

Administratorėt

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 18 of 18
 1. bIgEr
  08-11-11 01:09
  bIgEr
  ;););););)
 2. Zero Cool
  24-10-11 08:11
  Zero Cool
  Urimet Ditelindja !
  Pritesh edhe shume te tjera se bashku me familjen tende.
  Shendeti, fati dhe lumturia qofshin me ty.
 3. GURI SYLAJ
  24-10-11 05:42
  GURI SYLAJ
  Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes !
  Pritesh edhe shume te tjera te mira e te mbara.
  Shendet ,gezim e miresi per Ju ,e nderuara moter dhe per Familjen tuaj!
 4. Zero Cool
  24-09-11 12:50
  Zero Cool
  Njė pėrshėndetje tė ngrohtė dhe fundjavė te kėndshme tė uroj ty.
 5. Cuca_Llapjane
  13-09-11 17:18
  Cuca_Llapjane
  Murgesha te pershendes nga zemra dhe te uroj qe te kaloni sa ma mire e nderuara dhe e rrespektuara shum nga une cuca.
 6. Qika^Me^Kule
  05-07-11 18:04
  Qika^Me^Kule
  Hanum inxhe po ku ke humb ooo yll dardan ? inshall-llah je duke kaluar keto dit sic ma se miri.....

  Te percafoi fort nga larg....
 7. jEtA_1
  20-06-11 16:19
  jEtA_1
  Te kam thene shume here se me te vertet je nje ambasadore e vertet e forumit tone me te madh shqiptar andaj dhe erdha ketu te te falenderoj per fjalet ngushlluese qe me ke lene te poezia qe shkruajta per nenen me kan ndihmuar shume
 8. Qika^Me^Kule
  09-05-11 19:02
  Qika^Me^Kule
  Oi... Hanum te pershendes duke te uruar nje filim jave te mbar....

About Me

 • About Murgesha
  Biografia
  Informatat i mbaj pėr vete...
  Vendndodhja
  Diku nėpėr botė....
  Interesat
  E bukura.
  Motoja
  Eh!!!!
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 10-08-19 22:15
 • Anėtarėsuar: 24-10-03
 • Referime: 16

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 24

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.