Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm

elvio elvio nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 21 to 30 of 36
 1. Qika^Me^Kule
  04-09-11 15:05
  Qika^Me^Kule
  T'pershendes.... duke te uruar gjitha te mirat

  L/G: Qika^Me^Kule.
 2. Skyfter
  29-07-11 18:57
  Skyfter
  o elvio a kuptove qe kisha qellim te sulmoj temperamentin tend hahahah ....... te pershendes mik i mir.

  klm
 3. Jana
  26-07-11 19:14
  Jana
  Elvio te pershendes edhe une ty shum dhe te uroj dite te bukura vereore ...
 4. Oltiana1
  06-07-11 10:03
  Oltiana1
  Pėrshėndetje pėr ty , mik ! :)

  Qofsh mirė dhe i gėzuar kudo qė je ... paē njė ditė tė mbarė !!!
 5. Qika^Me^Kule
  05-07-11 18:10
  Qika^Me^Kule
  Nje pershendetienga ana ime i nderuari elvio !!

  L/G : Qika^Me^Kule
 6. Skyfter
  21-05-11 20:37
  Skyfter
  te pershendes mik i mire me shprese se ti dhe te dashurit e tu kaloni ashtu si ja u do zemra.

  me shum Respekt, Skyfteri!
 7. Buqja_ch
  14-05-11 16:20
  Buqja_ch
  Nje pershendetje te madhe per avatarin qe mban ,, edhe kopshtin e ki te bukur ... kur ni dite te takoi me ep nje lule ashtu te gjall ahaha

  fund jeve te qet te deshiroi mire u lexofshim .... Elvio
 8. Kercovari
  07-05-11 09:58
  Kercovari
  Nje pershendetje te ngrohte vellazrore dhe flm.per vlersimin qe me ke berė edhe pse jam large
 9. ~AnnA~
  07-05-11 09:49
  ~AnnA~
  Pershendetje elvio!
  Uroj te kesh nje fundjave te bukur....
  ps. flm per radhitjen ne listen e miqeve :)
  Kalofsh bukur ngado qe te jesh......
 10. Jana
  27-04-11 18:35
  Jana
  Pershendetje Elvio nga Prizreni i buker...

About Me

 • About elvio
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 20-06-24 13:25
 • Anėtarėsuar: 21-01-10
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:04.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.