Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

*gresa* e ka pezulluar reputacionin

*gresa* *gresa* nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. Vickk
  14-06-17 16:19
  Vickk
  Pėrshėndetje.
  Unė jam Vicky, i pashė tė dhėnat tuaja dhe u bėra i interesuar tė njihja.
  Mė kontaktoni drejtpėrdrejt nė adresėn time e-mail kėtu ([email protected])
  Unė do t'ju pėrgjigjem me fotot e mia mė shumė, kam diēka tė rėndėsishme pėr tė ndarė me ju.
  Duke shpresuar pėr tė dėgjuar nga ju.
 2. hamdi sallahaj
  07-12-10 18:29
  hamdi sallahaj
  qa po ban a qa po vyn qysh je met at mahall
 3. hamdi sallahaj
  07-12-10 18:28
  hamdi sallahaj
  hello gresa

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 18-09-04 16:24
 • Anėtarėsuar: 18-09-04
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.