Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

(lena) e ka pezulluar reputacionin

(lena) (lena) nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. Vickk
  14-06-17 15:45
  Vickk
  Pėrshėndetje.
  Unė jam Vicky, i pashė tė dhėnat tuaja dhe u bėra i interesuar tė njihja.
  Mė kontaktoni drejtpėrdrejt nė adresėn time e-mail kėtu ([email protected])
  Unė do t'ju pėrgjigjem me fotot e mia mė shumė, kam diēka tė rėndėsishme pėr tė ndarė me ju.
  Duke shpresuar pėr tė dėgjuar nga ju.
 2. hamdi sallahaj
  20-12-10 21:52
  hamdi sallahaj
  a je mir
 3. hamdi sallahaj
  20-12-10 21:51
  hamdi sallahaj
  tung lena

About Me

 • About (lena)
  Vendndodhja
  Finland
  Interesat
  ..........
  Profesioni
  .........

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 13-09-05 11:49
 • Anėtarėsuar: 21-12-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to (lena) Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17537

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:48.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.