Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. Vickk
    14-06-17 16:11
    Vickk
    Pėrshėndetje.
    Unė jam Vicky, i pashė tė dhėnat tuaja dhe u bėra i interesuar tė njihja.
    Mė kontaktoni drejtpėrdrejt nė adresėn time e-mail kėtu ([email protected])
    Unė do t'ju pėrgjigjem me fotot e mia mė shumė, kam diēka tė rėndėsishme pėr tė ndarė me ju.
    Duke shpresuar pėr tė dėgjuar nga ju.

About Me

  • About ***Snygg_Eni***
    Vendndodhja
    prizren
    Profesioni
    student

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Anėtarėsuar: 29-12-04
  • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to ***Snygg_Eni*** Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=17622

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.