Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

<"lena"> i vlerėsuar jo keq

<"lena"> <"lena"> nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. Vickk
  14-06-17 15:18
  Vickk
  Pėrshėndetje.
  Unė jam Vicky, i pashė tė dhėnat tuaja dhe u bėra i interesuar tė njihja.
  Mė kontaktoni drejtpėrdrejt nė adresėn time e-mail kėtu ([email protected])
  Unė do t'ju pėrgjigjem me fotot e mia mė shumė, kam diēka tė rėndėsishme pėr tė ndarė me ju.
  Duke shpresuar pėr tė dėgjuar nga ju.
 2. ekrem seferaj
  28-10-12 18:04
  ekrem seferaj
  si je
 3. ekrem seferaj
  10-10-12 14:28
  ekrem seferaj
  ola si je

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 02-05-06 18:55
 • Anėtarėsuar: 02-05-06
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.