Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Daglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėmDaglasi i pazėvėndėsueshėm

Daglasi Daglasi nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 8 of 8
 1. Qika^Me^Kule
  06-10-11 22:18
  Qika^Me^Kule
  Nuk munda te jape nje rep... te gjelbert bre :P , thnx.... e une me ty me knaqesi :D
 2. Oltiana1
  06-07-11 10:24
  Oltiana1
  Pėrshėndetje pėr ty , Daglas !

  Uroj qė tė jesh mirė dhe paē njė ditė tė bukur !!!
 3. Jana
  21-03-11 00:14
  Jana
  Urime Datlindja ..te uroj te gjitha te mirat ne jet dhe Familje ...
 4. thellenza
  20-03-11 20:25
  thellenza
  Sps hiq i nderuar,

  sa here te pihet kafja vetem nje ze ma lesho, ty nuk pritoj me te sherby kafe.

  Mbremje te mire :).
 5. Daglasi
  20-03-11 14:35
  Daglasi
  Miredita Thellenza,
  Pershendetje dhe shume falimenderit per kafe,u gezofsh, e suksese te deshiroj ne te gjitha lemit e jetes sinqersiht Daglasi.
 6. thellenza
  20-03-11 11:29
  thellenza
  Miremengjes vendasi im,

  erdha ketu te pershendes me nje kafe se e kam pa se dikund nje dite me kishe krititiku se kurr nje kafe nuk ta dhash, e me erdhi keq u skuqa shume:p. Ka dite qe kam kqyr se mos po te takoj online te kafja me te sherby, por ncck, e erdha ketu.

  Te deshiroj dite te mbare me shume rreze dielli, per ty:

  [IMG]http://view.stern.de/de/picture/1705346/Torte-Heimbs-Kaffee-Kuchen-Grau-Still-%26-Objektfotografie-510x510.jpg[/IMG]

  Te beft mire:)
 7. Daglasi
  25-01-11 11:53
  Daglasi
  Me fal*se pak me vones pergjigjia*
  te pershendes edhe une Oltiana1*
  edhe te deshiroj paqe ne shpirt*suksese ne jet.
 8. Oltiana1
  19-01-11 14:11
  Oltiana1
  Pėrshėndetje * Daglas !

  Qofsh mirė dhe i lumtur kudo qė je !!!

About Me

 • About Daglasi
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Nga te gjithe pasionet dashuria esht me e fuqishmja.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 30-09-12 22:35
 • Anėtarėsuar: 17-07-10
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 3 of 3

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.