Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

$pieler i vlerėsuar jo keq

$pieler $pieler nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. Vickk
  14-06-17 14:57
  Vickk
  Pėrshėndetje.
  Unė jam Vicky, i pashė tė dhėnat tuaja dhe u bėra i interesuar tė njihja.
  Mė kontaktoni drejtpėrdrejt nė adresėn time e-mail kėtu ([email protected])
  Unė do t'ju pėrgjigjem me fotot e mia mė shumė, kam diēka tė rėndėsishme pėr tė ndarė me ju.
  Duke shpresuar pėr tė dėgjuar nga ju.

About Me

 • About $pieler
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 07-02-12 16:00
 • Anėtarėsuar: 07-02-12
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.