Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Berkan i vlerėsuar jo keq

Berkan Berkan nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Berkan
  Biografia
  student i fakultetit juridik ne universitetin e prishtines
  Vendndodhja
  Rahovec, Kosove
  Interesat
  studimi dhe femrat
  Profesioni
  student
  Motoja
  Jetoje jeten

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 04-12-09 23:11
 • Anėtarėsuar: 03-05-07
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:02.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.