Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Lona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėmLona i pazėvėndėsueshėm

Lona Lona nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7
 1. Ylli-1
  09-12-14 08:39
  Ylli-1
  Na mbyten aktivistet e forumit, vijne cdo vjeshte apo dimer

  Last Activity: 28-11-14 [COLOR=#666686]23:34[/COLOR]
 2. turisti
  21-12-12 14:14
  turisti
  Pershendetjet e sinqerta shoqke.
 3. Lona
  27-11-12 10:17
  Lona
  ty ekrem seferaj po te bej add ne FB :)
 4. Lona
  27-11-12 09:25
  Lona
  mire jame motrushe, po ty si te kam a je mire ?
  a ke ndonje plane per festen e 100 vjetorit
 5. Dardanesha
  09-11-12 13:03
  Dardanesha
  Lona zumrushe, qysh je sot a je mire, veq dashta met pershendet e kalo mire...
 6. ekrem seferaj
  02-11-12 15:16
  ekrem seferaj
  merre add ekrem [email protected] ose ne fb
  ekrem seferaj
 7. ekrem seferaj
  02-11-12 15:13
  ekrem seferaj
  lona si je aje mir

About Me

 • About Lona
  Vendndodhja
  tetove
  Interesat
  argetim
  Profesioni
  juriste e diplomuar
  Motoja
  Mos Flit Por Vepro
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Kur me dhe dashurin zbulova jeten, kur te dhashe veten time zbulova lumturin..Uppsss

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 09-08-17 07:33
 • Anėtarėsuar: 06-12-03
 • Referime: 1

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Lona Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14055

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.