Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm

Loloku Loloku nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. lovely
  04-05-16 10:52
  lovely
  A eshte ndal shiu? ��
 2. turisti
  16-11-12 21:49
  turisti
  Nuk muj prap pa te pershendet .Ēdo te mire per ty dhe familjen tende i nderuar.
 3. turisti
  25-07-11 22:21
  turisti
  Pershendetje shoki.Me gezon fakti qe erdha i pari me te pershendet.

About Me

 • About Loloku
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Interesat
  Tė zbėrthej ėndėrrat live...
  Profesioni
  Zbėrthyes i ėndėrrave...
 • Firma
  Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 20-09-17 19:37
 • Anėtarėsuar: 06-01-04
 • Referime: 1

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Loloku Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14293

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.