Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm

Tomori Tomori nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3
 1. turisti
  13-11-12 21:30
  turisti
  Pershendetje per ty shoki.Me vjen mire qe te shof ksajde.
 2. GURI SYLAJ
  09-03-12 05:28
  GURI SYLAJ
  Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes!
 3. turisti
  27-02-11 22:49
  turisti
  Pershendetje shoki me shume respekt per ty.

About Me

 • Firma
  USHTARI ATDHEUT
  Jetoj e punoj per nji Shqipni te lire etnike
  e demokratike, qe populli shqiptar me jetue
  zot dhe krenar ne liri e lumtuni, ne
  trojet e tona iliro-dardane.
  LEKA I. MBRET I SHQIPTAREVE

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 03-03-19 20:31
 • Anėtarėsuar: 22-06-04
 • Referime: 1

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:09.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.