Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Brilliant e ka pezulluar reputacionin

Brilliant Brilliant nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About Brilliant
  Vendndodhja
  Benelux
  Interesat
  artet e lira
  Profesioni
  student
 • Firma
  Raca njerezore eshte krijuar permes nje lufte te perjeteshme, dhe paqja e perjeteshme do ta coje ate drejt vdekjes

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-09-14 09:51
 • Anėtarėsuar: 24-09-05
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:13.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.