Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

instruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėminstruktori i pazėvėndėsueshėm

instruktori instruktori nuk ėshtė nė linjė

Instruktori

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
 1. turisti
  29-06-13 21:42
  turisti
  Pershendetjet e shumta edhe nga ana ime i nderuar.
 2. instruktori
  16-04-12 00:01
  instruktori
  flm Domira
 3. Domira
  04-07-11 18:13
  Domira
  pershendetje edhe ty instruktori, me fal se tani e pash mesazin. flm per pershendetjen tende. klm
 4. GURI SYLAJ
  13-06-11 22:30
  GURI SYLAJ
  Me fal se pak me vonese por megjitheate- Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes!

About Me

 • About instruktori
  Biografia
  Tolerant dhe Liberal
  Vendndodhja
  Aty ku eshte me se miri
  Interesat
  te Behet Mire
  Profesioni
  Fahrlehrer
  Motoja
  Ta bejm Shtetin
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Shteti kerkon angazhim

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 05-03-16 18:32
 • Anėtarėsuar: 29-08-06
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:55.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.