Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Bjeshka1 i respektuarBjeshka1 i respektuarBjeshka1 i respektuarBjeshka1 i respektuarBjeshka1 i respektuarBjeshka1 i respektuar

Bjeshka1 Bjeshka1 nuk ėshtė nė linjė

Jo e "Nemun"

About Me

 • About Bjeshka1
  Biografia
  Luftoj per emancipimin e kombit qe ka ngelur me nje pjese te trurit ne mesjete
  Interesat
  Te mendoj lirisht
  Profesioni
  Lekundem ne ere
  Motoja
  Per nje Shqiptari te bashkuar dhe moderne
 • Firma
  Prift ose hoxhe mund te behet kushdo, por njeri eshte veshtire te behesh. (huazuar nga njeri i panjohur)

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 23-08-09 07:38
 • Anėtarėsuar: 01-11-06
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.