Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm

jEtA_1 jEtA_1 nuk ėshtė nė linjė

My Eye

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 9 of 9
 1. jEtA_1
  19-08-12 22:10
  jEtA_1
  Qe ti kush je Goni suiss
 2. Goni suiss
  18-08-12 18:05
  Goni suiss
  Ku je
 3. jEtA_1
  09-08-12 19:05
  jEtA_1
  Lirik & giovani flm nga ju per viziten qe me keni ber ju uroj gjitha te mirat ne jet
 4. jEtA_1
  09-08-12 19:03
  jEtA_1
  E nderura natyra cdo respekt per ty dhe per kontributin qe jep ne ket forum uroj qe ne te ardhmen te njihemi live te pershendes nga zemra kudo qe te jesh ne keto momente
 5. natyra
  09-08-12 17:39
  natyra
  E dashur jEtA_1 Eshte hera e par qe te shkruaj si vizitore..(dhe te bera add):)...por dije se kesaj radhe dua te jem dhe me shum se nje Vizitore per Ty! (qe nga fjalet e embla te tuat heren e fundit mu tek Oda Ime):)me lejo te kujtoi,se qdohere do te jam mirnjohesee sa i perket vitualitetit...realishte, te pershendes me gjitha te mirat ku do qe je..:)))))

  me qdo respekt
  Natyra
 6. Giovanni
  07-08-12 16:00
  Giovanni
  [URL]http://i32.servimg.com/u/f32/13/32/77/36/goni_b10.jpg[/URL]
 7. lirik
  07-06-12 22:17
  lirik
  E dashur mike jeta gjithmone te kam qmuar gjithmone je eveqant per mua pershendetje te veqanta per t je miresia vet ti rrespekt per ty sinerisht nga gjermania kam deshire te ndegjoj mire per ty-dhe je emrekullueshme -kam deshire te di si ja kalon dhe si te shkojne punet andej a je rahatue
 8. jEtA_1
  08-02-12 22:13
  jEtA_1
  Te falenderoj nga zemra dhe te pershendes kudo qe je ne keto momente
 9. Dallandyshja_718
  07-02-12 07:25
  Dallandyshja_718
  Lindje te lehte dhe frut te shendosh te uroj, e nderuar Jeta!

About Me

 • About jEtA_1
  Biografia
  Zeshkane_Sykaft_Flokzez
  Vendndodhja
  Londer
  Interesat
  Leximi
  Profesioni
  Ekonomiste
  Motoja
  Humaniteti
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Ne endra nene po me vjene ralle
  Ndonse te varri kame ardhur shpesh
  Cdo lot i imi pikon vec malle
  Ti nuk me flet vetem buzqesh...

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 08-05-14 23:12
 • Anėtarėsuar: 01-01-07
 • Referime: 0

Friends

Showing Friends 1 to 3 of 3

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:22.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.