Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Gega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėmGega 1 i pazėvėndėsueshėm

Gega 1 Gega 1 nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6
 1. Qika^Me^Kule
  17-03-12 19:22
  Qika^Me^Kule
  Oooooo Aga Gege :D a je a qysh je allahile ? :D hgaaghahgaa haa haa nje mbremje te kendshme per ty te uroj !!
 2. Mr_Mee
  01-03-12 19:23
  Mr_Mee
  ????????æ
 3. premium
  20-01-12 22:16
  premium
  !!!!!!!!
 4. Qika^Me^Kule
  20-11-11 21:08
  Qika^Me^Kule
  Flm... gjithashtu edhe une te pershendes....

  P/s. Me ke s'kuqe pak vallai !

  Shum Selam nga Qika^Me^Kule .
 5. peregrina
  27-04-11 00:12
  peregrina
  prsh mund tme ndihmosh te chatoj me ndonje admin e kti websaiti kam hapur nje tem ne ket sait dhe dua ta fshi po nuk e di se si mund tme ndihmosh ?
 6. GURI SYLAJ
  25-04-11 10:14
  GURI SYLAJ
  O mire mjesi ne 12 o Gege oooo!!

About Me

 • About Gega 1
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 16-10-13 21:56
 • Anėtarėsuar: 02-12-09
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:45.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.