Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

elvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėmelvio i pazėvėndėsueshėm

elvio elvio nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 36
 1. natyra
  30-09-13 18:53
  natyra
  Te falinderoi per fjalet dhe sinqeritetin i nderuari Elvio.

  ...gjithe te mirat/Natyra.
 2. natyra
  28-09-13 14:11
  natyra
  I nderuar Elvio!Edhe se nuk shofe te keni aktivizuar nje faqe te tille, per vizitoret?prap,provova per nje pershendetje miqesore,dhe nje pasdite rehabilizuese Wikendi...Natyra.
 3. natyra
  28-09-13 14:02
  natyra
  Ps,kerkoi falje i nderuar..(pasi postova mesazhin) mesova per nje te tille, faqe per vizitoret...respekt
 4. Jana
  28-05-13 14:10
  Jana
  Pershendetje per juve mik i nderuar....ju uroj dte te bukura ....
  Jana ...
 5. lirik
  30-03-13 07:45
  lirik
  Elvio per veq pershendetje te zakonshme ju dergoj edhe pershendetje miqsore -duke ju deshiruar suksese ne punen tuaj dhe duke qmuar cilsite tuaja brumosjet dhe cilsite njerzore -
  ne pranvere te gjith zogjet nuk jan te mirė miku im-
  edhe pse jan zogj disa hane krymba e ata te fismit ushqehen me levore me peme me barishte dhe nuk hane krymba nuk ushqehen me insekte edhe bilbilat jan te seleksionuar ne te fisme dhe te pa fisme besoj s eme ke kuptuar mire dhe drejt i nderuar
 6. lirik
  16-02-13 10:23
  lirik
  elvio jeni i mrekullueshem dhe ju dergoj pershendetje se bashku me urimin per suksese tuaja -jeni engjull humanist dhe i urte e mjaft i njerzishem
 7. Naki
  12-09-12 22:16
  Naki
  Elvio FLM qe ndani mendimin dhe perkrahni vlerat,te pershendes!
 8. Qika^Me^Kule
  01-06-12 21:44
  Qika^Me^Kule
  Elvio nje mbremje te kendshme uroj te jete per Juve! gjtihashtu nga zemra te falenderoj per fjalet e tua te lena ne rep.... jam mirnjohese e juve... kam nderin e ne jete virtuale te komunokoj me personat sic jeni Ju..... Qofshe i rethuar gjithmone me me te dashurit e tu... gjithmone mbreterofte Lumturija ne shtepin tuaj!
 9. Eddi
  07-05-12 12:47
  Eddi
  Ju pershendes njeri i ngritur
  flm per keshillat
  uroj te ja kaloni bukur kudo qe jeni
 10. konzuli
  09-03-12 10:35
  konzuli
  pershendetje elvio
  vetem te dobtit e njohin gjuhen e respektit si dobesi.po sprish pune o burr secili ka kapresh dobsite e veta

About Me

 • About elvio
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 20-06-24 13:25
 • Anėtarėsuar: 21-01-10
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 03:10.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.