Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

loti e ka pezulluar reputacionin

loti loti nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About loti
  Vendndodhja
  Gjithkund
  Interesat
  gjithfare
  Profesioni
  gjithcka
 • Firma
  I deshiroj vetes ate qe u deshiroj dhe juve !

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 28-04-05 19:11
 • Anėtarėsuar: 09-11-03
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to loti Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13920

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.