Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm

Prishtinasja_ Prishtinasja_ nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 14 of 14
 1. Gentiani
  01-12-10 20:04
  Gentiani
  Prishtinasja,

  pershendetje dhe te ja kaloni bukur ne Bundesrepublik tu Schwaberlandit!
 2. ~AnnA~
  15-11-10 12:06
  ~AnnA~
  Pershendetje mike! Flm per ftesen dhe radhitjen ne listen e miqeve....
 3. Prishtinasja_
  11-11-10 21:56
  Prishtinasja_
  S'ka dert ! Te kam dergua une ty shoqeri dhe ti e ke pranua :-)
  Njejt ! Te pershendes Tutė!
 4. teutaA
  11-11-10 19:42
  teutaA
  te lypa me te dergu kerkes per friend po sa prishtinasja me doli ja pasna dergu dikujt tjeter haha

About Me

 • About Prishtinasja_
  Vendndodhja
  Larg Prishtines
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 10-10-13 22:40
 • Anėtarėsuar: 15-06-05
 • Referime: 2

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 19

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.