Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

naimi e ka pezulluar reputacionin

naimi naimi nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About naimi
  Vendndodhja
  kosove
  Interesat
  paraqitje e mendimeve
  Profesioni
  studijues
 • Firma
  studimet e mia te pavarura ne fushen elektromagnetike, qojne ne perfundimin, e ndryshimit te struktures se mbrendshme, se elektromotorve dhe gjeneratorve te rrymes alternative.

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 27-11-03 19:06
 • Anėtarėsuar: 17-10-03
 • Referime: 1

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to naimi Using...
This Page
https://dardania.de/vb/upload/member.php?u=13768

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.