Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

naku e ka pezulluar reputacionin

naku naku nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About naku
  Vendndodhja
  Malesi
  Interesat
  te veqanta
  Profesioni
  gazetar
 • Firma
  kerkoj nje shoqe per argetim dhe dashuri korrekte.
  Lajmerim!

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 05-09-04 15:31
 • Anėtarėsuar: 03-09-04
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to naku Using...
This Page
https://dardania.de/vb/upload/member.php?u=16301

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.