Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

NAIM_SHACI e ka pezulluar reputacionin

NAIM_SHACI NAIM_SHACI nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About NAIM_SHACI
  Vendndodhja
  belgjik
  Interesat
  kerkoj nje femer
  Profesioni
  puntor
 • Firma
  une quhem neht dhe jetoj nebelgjik

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 27-03-05 21:59
 • Anėtarėsuar: 27-03-05
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to NAIM_SHACI Using...
This Page
https://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18061

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:36.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.