Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm

power8 power8 nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About power8
  Biografia
  3 master's e 1 dktorature ne Francė
  Vendndodhja
  Republika e Kosoves
  Interesat
  Gjithemone sovran ne
  Motoja
  Duaje popullin dhe shtetin tend; do te shperbleje perendia !
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  Njeri pa firmė !

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 13-07-24 20:38
 • Anėtarėsuar: 22-08-13
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.