Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Kinematografia dhe Televizioni (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Filmi i Fundit qe keni par... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17887)

Gentiana 20-10-05 18:35

Filmi i Fundit qe keni par...
 
Le te shkruajm ketu ndonje film qe keni par se fundit her, qoft ne kino apo ne TV, dhe koment si psh qka ju ka pelqyer ne at film dhe a do ta shikonit perseri.
***********************************************************

Filmi i fundit qe kam par un ne kino: Goal.
[img]http://www.ksymena.pl/Plakaty2/Goal%202.jpg[/img]

Vertet ishte film i mire, ku ky film tregon se ēdo Enderr do te plotesohet nese per te lufton.

Ju ftoj ne kte Tem


Me nderime

Genta

rilinda 29-10-05 10:38

Filmi i fundit qe e kam pare ne kinema ishte "1 milion euro". Me pelqej domethenia po aktoret nuk e kan lujt rolin me zemer.

anna 30-10-05 21:11

[img]http://images-eu.amazon.com/images/P/B0002NUNK2.03.LZZZZZZZ.jpg[/img]


Ky eshte filmi i fundit qe kam pare.....ndonjehere edhe perrallat mund te behen realitet.... :wink:

dr1ta 14-11-05 00:47

It`s all gone pete tong - shume dokumentar/film i mire .

E|iza 11-06-06 01:13

filmi i fundit qe e kam pa ne kino eshte "Flug 93"

Amina 16-10-06 15:13

Tung, i pershendes te gjith anetaret e Dardania. Jam anetare e re, dhe pas regjitrimit ku te shkoje: BINGO, ne rubriken me te preferuar, per kinematografin.
Filmi i fundit ka qen: The Devil Wears Prada, the e rekomandoj per ata, qe e pelqejn boten e modes, dhe jo vetem ata. Filmi tregon edhe per menyren se si ne bejme zgjidhjet ne jeten tone, ku lakmija tenton te jet shume joshese dhe deshira per te pasur sukes ne jet na ben te harrojm se kush jemi ne te vertet.

oki, kaq per ata qe e shikojn, have funn

RiannA 09-03-07 09:27

Eine unbequeme Wahrheit-Al Gore...

Zero Cool 09-03-07 10:23

[CENTER]

[SIZE=2][I]Blood Diamond[/I][/SIZE]
[I][SIZE=2][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][/SIZE][/I]
[/CENTER]

DEA 09-03-07 16:48

"HAUS AM SEE" geil:biggrin:

King_Gentius 15-03-07 03:49

Un kam pa filmin "300"

[url]http://video.google.com/videoplay?docid=1942062055073286303[/url]

prishtinasi 16-03-07 00:11

"E di se kam pasur nje titull me te mire, por e kam harruar"
Film kosovar....shume i mire!

King_Gentius 16-03-07 06:03

Filmi artistik shqiptaro-grek "Peng"

[url]http://video.google.com/videoplay?docid=7887416749243547820&q=filmi+artistik+peng[/url]

Reana 17-03-07 00:16

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Filmi i fundit qe kam pare ne kinema, eshte filmi qe titullohet "300", te cilin ua kisha rekomanduar te gjithe atyre qe kane pasion temat historike.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Ky film artisitik, shtjellon ngjarjen e betejes se Termopilit (Thermopylae) ne vitin 480 P.E.R. dhe qendresen heroike tre diteshe te 300 Spartaneve kunder invazionit Persian te udhehequr nga perandori Persian Xerxes I, i vetequjtur perendi.[/SIZE][/FONT]


[URL="http://www.youtube.com/watch?v=wDiUG52ZyHQ"]http://www.youtube.com/watch?v=wDiUG52ZyHQ[/URL]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=uhi5x7V3WXE&mode=related&search"]http://www.youtube.com/watch?v=uhi5x7V3WXE&mode=related&search[/URL]=

[URL="http://300themovie.warnerbros.com/"]http://300themovie.warnerbros.com/[/URL]

Reana 17-03-07 06:09

[quote=King_Gentius]Un kam pa filmin "300"

[URL="http://video.google.com/videoplay?docid=1942062055073286303"]http://video.google.com/videoplay?docid=1942062055073286303[/URL][/quote]


:tongue: :biggrin: :cool:
Nuk e paskam verejtur kete postim me pare!!!
na trego se a te pelqeu filmi?

Zero Cool 17-03-07 14:55

[center][size=2][/size]
[size=2][/size]
[size=2]hannibal Rising[/size]
[size=2][/size]
[size=2][/size]
[size=2][/size]
[size=2][/size]
[/center]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.