Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Kinematografia dhe Televizioni (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Filmi i Fundit qe keni par... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17887)

Gjumashja 18-12-12 15:33

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[img]http://bigfanboy.com/wp/wp-content/uploads/2012/12/Playing-For-Keeps-Banner-001.jpg[/img]

natyra 19-12-12 03:07

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[B] "FILMI i TROJES"[/B] Histori e dhimbshme!:frown: (mbetur pa gjurem per shqiptaret)

Gjumashja 20-12-12 18:34

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Christmas with holly, ja vlen me pa

Gjumashja 29-12-12 22:32

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
five minarets in new york

emine 12-01-13 20:25

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[IMG]http://www.videoload.de/c/15/10/96/36/15109636,tid=t[/IMG]

Dardanesha 13-02-13 18:05

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
1 Bashkangjit/je
"The Adjustment Bureau"

[B]Ēėshtja nė mes tė njė politikani dhe njė balerinė ndikohet nga forca tė mistershme pėr ti mbajtur kėta tė dashuruar tė ndarė.[/B]

[ATTACH]2245[/ATTACH]

Oqeani 13-02-13 23:37

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
L'amant


[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KOni8fKSNes[/url]

Gjumashja 02-03-13 20:39

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[img]http://smhttp.14409.nexcesscdn.net/806D5E/wordpress-L/images/hr_A_Good_Day_to_Die_Hard_2.jpg[/img]

halla e madhe 03-03-13 18:18

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
"Les Miserables"

Oqeani 03-03-13 18:40

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Anakarenina

Dardanesha 13-03-13 10:11

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
1 Bashkangjit/je
"Lawless"


[url]http://www.youtube.com/watch?v=csLbNO5cYSM[/url]


[ATTACH]2257[/ATTAC)

Dardanesha 21-03-13 09:02

Re: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Think like a man (2012)

Zero Cool 04-06-13 20:15

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Maléna


[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/299_59206135510_353_n.jpg[/IMG]

Oqeani 04-06-13 22:35

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Vallahe bre ZC qite breqetu ta kshyri se per hater Malenes e kisha hupe nje ore e gjyse te jetes hahaha :)

Kalimero 04-06-13 22:49

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Sudhtan silejmani !


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.