Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Politika (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=108)
-   -   Analiza e IFIMES: Edi Rama dhe Enver Hoxhaj ndaluan njohjet ndėrkombėtare tė Kosovės (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=34265)

power8 19-01-21 09:06

Analiza e IFIMES: Edi Rama dhe Enver Hoxhaj ndaluan njohjet ndėrkombėtare tė Kosovės
 
[B][SIZE="4"]Analiza e IFIMES : Edi Rama dhe Enver Hoxhaj ndaluan njohjet ndėrkombėtare tė Kosovės[/SIZE][/B]

MĖ: 19 JANAR 2021

[IMG]https://www.adrienkrasniqi.fr/images/2mutat.png[/IMG]
2 spijunat serbofile : edi kristaq drogirashi dhe enver hoxha (minoritar jevg i pdk)


[SIZE="3"]Instituti Ndėrkombėtar pėr Studimet e Lindjes sė Mesme dhe Ballkanit (IFIMES) nė Ljubjanė, Slloveni, rregullisht analizon zhvillimet nė Lindjen e Mesme, Ballkan dhe nė botė. IFIMES ka analizuar situatėn aktuale politike nė Kosovė nė kontekstin e zgjedhjeve tė parakohshme parlamentare, tė cilat do tė zhvillohen mė 14 shkurt 2021....[/SIZE]
-----
[url]https://www.botasot.info/aktuale-lajme/1487008/analiza-e-ifimes-edi-rama-dhe-enver-hoxhaj-ndaluan-njohjet-nderkombetare-te-kosoves/[/url]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.