Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

Murgesha 26-08-06 22:59

[quote=vendasi]hahaha ju ka nal rryma Dea,s paska pase bollak mpuqaa:biggrin: :tongue:[/quote]

More po kam frigė i ka hargju tė gjithė...


Dea ma bre mos ma le mua mpuqin se ka tjerė qė e presin ma me gėzim se unė....:biggrin:

DEA 26-08-06 23:02

[quote=Murgesha]More po kam frigė i ka hargju tė gjithė...


Dea ma bre mos ma le mua mpuqin se ka tjerė qė e presin ma me gėzim se unė....:biggrin:[/quote]

Le te renditen moter, se jau boj qaren:biggrin:

vendasi 26-08-06 23:04

[quote=Murgesha]More po kam frigė i ka hargju tė gjithė...


Dea ma bre mos ma le mua mpuqin se ka tjerė qė e presin ma me gėzim se unė....:biggrin:
Ku po tahmaqare koka DEA hajt se nuk po ti lypim mori gratis :smile::smile:
[/quote]o ishalla na nalet rryma edhe neve sonte :biggrin:

Murgesha 26-08-06 23:13

Ha, hahahaaaaaaaaaaaa Dea.

O Vendas kjo po don me dhonė mpuqa me protokoll.

Ha, hahhaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vendasi 26-08-06 23:18

[quote=Murgesha]Ha, hahahaaaaaaaaaaaa Dea.

O Vendas kjo po don me dhonė mpuqa me protokoll.

Ha, hahhaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/quote]
Valla ju paska hjek malli krejt per mpuqq hu:smile: :biggrin:

DEA 26-08-06 23:22

hahahhahahahahhahahahahahahahah,

Veq kam fillu protokollin me e formu, e po lypi per mpuqa kush eshte interesu, se krejt femrave dardane kam vendos me jau kalu hahahahahahahhaha

vendasi 26-08-06 23:26

[quote=DEA]hahahhahahahahhahahahahahahahah,

Veq kam fillu protokollin me e formu, e po lypi per mpuqa kush eshte interesu, se krejt femrave dardane kam vendos me jau kalu hahahahahahahhaha[/quote]
Ku,kuy neve qka paska me na gjet e gje ma e keqe mos na gjete..:smile:

Murgesha 26-08-06 23:28

[quote=DEA]hahahhahahahahhahahahahahahahah,

Veq kam fillu protokollin me e formu, e po lypi per mpuqa kush eshte interesu, se krejt femrave dardane kam vendos me jau kalu hahahahahahahhaha[/quote]

Phaaaaaaaaa qysh spo na nalet edhe nė DK najherė rryma breeeeee??:biggrin: :biggrin:

ninnela 26-08-06 23:29

[B][I]Ja nga nje puthje per te gjithe per gjume te embel :biggrin: [/I][/B]

DEA 26-08-06 23:30

[quote=Murgesha]Phaaaaaaaaa qysh spo na nalet edhe nė DK najherė rryma breeeeee??:biggrin: :biggrin:[/quote]


Edhe vet u qudita se qka me gjet, athua prej ndaljes se rrymes e pasna ket eufori a?

Murgesha 26-08-06 23:31

[quote=DEA]Edhe vet u qudita se qka me gjet, athua prej ndaljes se rrymes e pasna ket eufori a?[/quote]

Sigurisht moj, se ti boll e shtrydhtė je..........

vendasi 26-08-06 23:34

[quote=Murgesha]Sigurisht moj, se ti boll e shtrydhtė je..........[/quote]
kuku dhe hala si th kujt mpquuqqqqqqq:biggrin: :smile:

DEA 26-08-06 23:35

:biggrin: [quote=vendasi]kuku dhe hala si th kujt mpquuqqqqqqq:biggrin: :smile:[/quote]

hahahahahahahahhaah, a per ata mbete hala pa shku me fjet a?:biggrin:

vendasi 26-08-06 23:39

[quote=DEA]:biggrin:

hahahahahahahahhaah, a per ata mbete hala pa shku me fjet a?:biggrin:[/quote]
Me le pa gjum hahaha:biggrin: :smile:
Hajt se e kam Murgeshen ajo me tregon neser...

Murgesha 26-08-06 23:42

[quote=vendasi]Me le pa gjum hahaha:biggrin: :smile:
Hajt se e kam Murgeshen ajo me tregon neser...[/quote]

O Dea dreqe ėshtė, tė qon me pi ujė e tė len tė etur qasish osht kjo. :tongue: :tongue:

DEA 26-08-06 23:44

[quote=Murgesha]O Dea dreqe ėshtė, tė qon me pi ujė e tė len tė etur [COLOR=red]qasish[/COLOR] osht kjo. :tongue: :tongue:[/quote]

hhahahhahhahahahahaha ku pe dish ti moj

Drinni 27-08-06 18:24

Kush?
Ēka?
Si?
Po more si jo!

vendasi 27-08-06 19:02

[quote=Murgesha]O Dea dreqe ėshtė, tė qon me pi ujė e tė len tė etur qasish osht kjo. :tongue: :tongue:[/quote]O ishalla me qon me pije uje deri te kroji se masandej ndoshta i liget zemra e me len me pi pak uje:smile:

DEA 27-08-06 19:19

[quote=vendasi]O ishalla me qon me pije uje deri te kroji se masandej ndoshta i liget zemra e me len me pi pak uje:smile:[/quote]

Eu ku hala se paska kuptue, qe fort e pashpirt kam qellue:biggrin:

vendasi 27-08-06 19:24

[quote=DEA]Eu ku hala se paska kuptue, qe fort e pashpirt kam qellue:biggrin:[/quote]
Ku sa shum qik ket pun e ke zhagit..per ket gje shum s'duhet me prit :smile:

DEA 27-08-06 19:31

[quote=vendasi]Ku sa shum qik ket pun e ke zhagit..per ket gje shum s'duhet me prit :smile:[/quote]

Sa duhet me prit, ket e kam dit, qef gjithe jeten kam pas veq me zhagit, se per femer nderi sme del kush ne prit, mpuqat fort i ruaj, qe te kem mjaft per der te huaj:tongue:

vendasi 27-08-06 19:38

[quote=DEA]Sa duhet me prit, ket e kam dit, qef gjithe jeten kam pas veq me zhagit, se per femer nderi sme del kush ne prit, mpuqat fort i ruaj, qe te kem mjaft per der te huaj:tongue:[/quote]
Ani Qik,semendja ma ka marr,nga ti mpuqqa kush s'mun me marr...por para me shku ne der te huje bjeri ktu pari,un ty nje mpuqq te madh ta fali,jo me qellim te keq po keshtu e ka adeti e tipari..:smile:

DEA 27-08-06 19:50

[quote=vendasi]Ani Qik,semendja ma ka marr,nga ti mpuqqa kush s'mun me marr...por para me shku ne der te huje bjeri ktu pari,un ty nje mpuqq te madh ta fali,jo me qellim te keq po keshtu e ka adeti e tipari..:smile:[/quote]

Adetet fort po i percjell, e kam dit qe je djal me nder, propozimin tend ndalem e shqyrtoj e nje pergjegje ta dergoj , para se andej te kaloj:biggrin:

vendasi 27-08-06 20:05

[quote=DEA]Adetet fort po i percjell, e kam dit qe je djal me nder, propozimin tend ndalem e shqyrtoj e nje pergjegje ta dergoj , para se andej te kaloj:biggrin:[/quote]
Kjo s'ishte shkaka por seriozitet,i lumi ai qe ke me desht..fale zotit qe ende paska qika te tilla shum te tjera duhet te marrin nga ti kshilla:smile: :smile:

Zero Cool 29-08-06 09:37

hehe Murgesha a e pranon nga une ? Mpuqqin de qy :P

Vin-Diesel 30-08-06 13:40

Hahaha
 
Seriozija_19....Ja kisha ngjit njeher prej Inati ....se ja jep Vetes qika Serioze hahahaha!!!

Agroni22 30-08-06 21:32

nje puthje sante vetem per ata qe i thash te duaaaa

aLbaChiCk 31-08-06 23:06

Nje puthje per Zero_Cool
 
[SIZE=2][COLOR=#545454]Kisssssssssssssssssssssssssssss ty gjithkund shpirti im :wink: [/COLOR][/SIZE]

ZeShKaNee 01-10-06 01:00

per momentin nje Mpuqq per Lojtarin

vendasi 08-10-06 20:17

Nje puthje per.....Ty....:smile:

Zana_ch 08-10-06 20:23

[QUOTE=vendasi]Nje puthje per.....Ty....:smile:[/QUOTE]uaaaaa per mue deshte me than a............ani de a te erdhi marre me than nje puthje ne faqe per Zanen :eek: :eek:

vendasi 08-10-06 20:33

[quote=Zana_ch]uaaaaa per mue deshte me than a............ani de a te erdhi marre me than nje puthje ne faqe per Zanen :eek: :eek:[/quote]
Ani pra un po te puthi ne faqe ..po ti?:eek: :eek:

Zana_ch 08-10-06 20:44

[QUOTE=vendasi]Ani pra un po te puthi ne faqe ..po ti?:eek: :eek:[/QUOTE]

edhe une te puthi ne balle ........dhe te them flm shum mik (shok) i dashtun per puthjet ne faqe dhe t'tham qe do kaloim shum mir se bashku ne te ardhmen si bashkshkrues ne FD

Agroni22 08-10-06 22:51

nje puthje per at qe i thash te duaaa

vendasi 09-10-06 02:11

[quote=Zana_ch]edhe une te puthi ne balle ........dhe te them flm shum mik (shok) i dashtun per puthjet ne faqe dhe t'tham qe do kaloim shum mir se bashku ne te ardhmen si bashkshkrues ne FD[/quote]
hahah ne ball?po qka nese je me e shkurt se un?(hajgare):smile:

Murgesha 09-10-06 08:23

[quote=vendasi]hahah ne ball?po qka nese je me e shkurt se un?(hajgare):smile:[/quote]

Vendas mos u halit se ngritet qika nė majė tė gishtėrinjve tė kėmbėve e ndoshta tė arrin. :tongue: :tongue: :tongue:

Paradox_13 09-10-06 08:39

Do te doja qe te puthnja 20 Kobra (gjarperinje)pe te hyr ne librin e ginisit,rekordi aktual eshte 19....:smile:

vendasi 09-10-06 13:46

[quote=Murgesha]Vendas mos u halit se ngritet qika nė majė tė gishtėrinjve tė kėmbėve e ndoshta tė arrin. :tongue: :tongue: [/quote]
hahaha Vendase..se kam dite se je ksajde se gjithemone rri urt un:biggrin:
Qe pra nje mpuqq ty ne faqe pra..:smile:

~AmaZonA~ 09-10-06 14:13

Nga nje puthje per shoqerin e FD [IMG]http://i41.photobucket.com/albums/e274/anelson26/friends1.gif[/IMG]

Dardan Kastrati 09-10-06 18:05

[IMG]http://friends1[/IMG]
Flm per puthjet e tua shoqerore AmaZonA
Gjithe ashtu edhe une nga nje puthje shoqerore ju dhuroj te gjitheve.
por nje puthje te veqante ............................. spo di te presim njehere mos po luan diqka !!!!
________________________________________________________________________________
Jeta eshte dhurate e natyres


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.