Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

ZeShKaNee 04-06-06 13:29

Njė Puthje pėr.......
 
[SIZE=2]Sigurisht te gjith qe shkruajm ketu, kemi simpati, shoqeri, apo dashuroim diken!
[/SIZE]
[SIZE=2]Qellimi kesaj teme eshte se gjithsecili nga ne permes kesaj teme te i dergoi nje puthje atij/saj qe deshiron? :wink: :biggrin: [/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=1][SIZE=2]ju pershendes[/SIZE] [/SIZE]

Zana_ch 04-06-06 19:59

hi hi po ja nisi une e para edhe pse jam ma e reja ndoshta ne forum

pra se pari nje puthje autores qe e ka hap ket tem ...dihet veq ne faqe

pataj vine shum qe kam deshir me i perqaf ...por ket her po e la me kaq .....:eek:

mjellma 04-06-06 21:54

nje puthje dihet valla moj zeshkanee te dashurit tim Agroni22

Agroni22 05-06-06 23:31

[quote=mjellma]nje puthje dihet valla moj zeshkanee te dashurit tim Agroni22[/quote]edhe nnga une nje mpuqqqqq te madheeee zemera imee

ZeShKaNee 06-06-06 00:42

per momentin do e puth jerganin dhe do te flej

beqari_ 08-06-06 18:29

nje puthje per nanen time qe per momentin e kom large

Agroni22 09-06-06 23:32

nje puthje per ty zemerrrr mpuqqqqqqqqqqqqqqqq

mjellma 10-06-06 00:11

[quote=Agroni22]nje puthje per ty zemerrrr mpuqqqqqqqqqqqqqqqq[/quote]
a thu more a ke per mua qekjo mpuqqqq a ? hahahaha :confused:

Agroni22 10-06-06 00:14

[quote=mjellma]a thu more a ke per mua qekjo mpuqqqq a ? hahahaha :confused:[/quote]poo po o:smile: :smile: :wink:

Agroni22 11-06-06 23:42

MPUQQQQQQQQQQQQ per ty loqkeeee

Zana_ch 12-06-06 22:48

me ra ndermend per nje mik te vjeter ...hmmm i cili ne nje far kohe me ka ndimue shum .....[B]pra do i dergoi nje puthje ne faqe dhe do i them Falnderit shum [/B]..... me te vertet ja vlen me pas nje mik ani pse se kem takue kurr live .


NJE PUTHJE NE FAQE PER TY ........................


shpresoi se do ta lexon

GjIlAnAsI_cSi 13-06-06 08:26

[quote=Zana_ch]hi hi po ja nisi une e para edhe pse jam ma e reja ndoshta ne forum

pra se pari nje puthje autores qe e ka hap ket tem ...dihet veq ne faqe

pataj vine shum qe kam deshir me i perqaf ...por ket her po e la me kaq .....:eek:[/quote]

Po ne momenit kur ishte hap tema , kishte qen burri i saj ne kompjuter , ather me tha te falmnderoj per puthjn ne faqe , e nuk ka vyt mu hargjit kaq shum..!

Nje puthje pra per zanen zvicrraen :)

Zero Cool 14-06-06 17:30

Nje puthje te madhe per [B]Nofretete [COLOR=blue]MPUUUUUUUUUUUUQQQQQQQQQQQQ[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]Me ka marr malli per ty zemer.[/COLOR][/I][/B]

Lijanna 15-06-06 09:29

Nese eshte fjala ,NJE PUTHJE ,per keta te forumit ,jo aske nuk e kisha puth,meshkujt hic se hic, e femrat nuk i njoh ,nuk e di ndoshta ndonje si shoqe po e kisha puth.....

Murgesha 16-06-06 16:37

[quote=Lijanna]Nese eshte fjala ,NJE PUTHJE ,per keta te forumit ,jo aske nuk e kisha puth,meshkujt hic se hic, e femrat nuk i njoh ,nuk e di ndoshta ndonje si shoqe po e kisha puth.....[/quote]

Po Lijanna pėr neve tė forumit ėshtė, po ska gjė tash pėr tash pasi nuk na njef, e mė vonė vijmė edhe ne tė puthim. :wink:


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.