Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

ZeShKaNee 04-06-06 13:29

Njė Puthje pėr.......
 
[SIZE=2]Sigurisht te gjith qe shkruajm ketu, kemi simpati, shoqeri, apo dashuroim diken!
[/SIZE]
[SIZE=2]Qellimi kesaj teme eshte se gjithsecili nga ne permes kesaj teme te i dergoi nje puthje atij/saj qe deshiron? :wink: :biggrin: [/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=1][SIZE=2]ju pershendes[/SIZE] [/SIZE]

Zana_ch 04-06-06 19:59

hi hi po ja nisi une e para edhe pse jam ma e reja ndoshta ne forum

pra se pari nje puthje autores qe e ka hap ket tem ...dihet veq ne faqe

pataj vine shum qe kam deshir me i perqaf ...por ket her po e la me kaq .....:eek:

mjellma 04-06-06 21:54

nje puthje dihet valla moj zeshkanee te dashurit tim Agroni22

Agroni22 05-06-06 23:31

[quote=mjellma]nje puthje dihet valla moj zeshkanee te dashurit tim Agroni22[/quote]edhe nnga une nje mpuqqqqq te madheeee zemera imee

ZeShKaNee 06-06-06 00:42

per momentin do e puth jerganin dhe do te flej

beqari_ 08-06-06 18:29

nje puthje per nanen time qe per momentin e kom large

Agroni22 09-06-06 23:32

nje puthje per ty zemerrrr mpuqqqqqqqqqqqqqqqq

mjellma 10-06-06 00:11

[quote=Agroni22]nje puthje per ty zemerrrr mpuqqqqqqqqqqqqqqqq[/quote]
a thu more a ke per mua qekjo mpuqqqq a ? hahahaha :confused:

Agroni22 10-06-06 00:14

[quote=mjellma]a thu more a ke per mua qekjo mpuqqqq a ? hahahaha :confused:[/quote]poo po o:smile: :smile: :wink:

Agroni22 11-06-06 23:42

MPUQQQQQQQQQQQQ per ty loqkeeee

Zana_ch 12-06-06 22:48

me ra ndermend per nje mik te vjeter ...hmmm i cili ne nje far kohe me ka ndimue shum .....[B]pra do i dergoi nje puthje ne faqe dhe do i them Falnderit shum [/B]..... me te vertet ja vlen me pas nje mik ani pse se kem takue kurr live .


NJE PUTHJE NE FAQE PER TY ........................


shpresoi se do ta lexon

GjIlAnAsI_cSi 13-06-06 08:26

[quote=Zana_ch]hi hi po ja nisi une e para edhe pse jam ma e reja ndoshta ne forum

pra se pari nje puthje autores qe e ka hap ket tem ...dihet veq ne faqe

pataj vine shum qe kam deshir me i perqaf ...por ket her po e la me kaq .....:eek:[/quote]

Po ne momenit kur ishte hap tema , kishte qen burri i saj ne kompjuter , ather me tha te falmnderoj per puthjn ne faqe , e nuk ka vyt mu hargjit kaq shum..!

Nje puthje pra per zanen zvicrraen :)

Zero Cool 14-06-06 17:30

Nje puthje te madhe per [B]Nofretete [COLOR=blue]MPUUUUUUUUUUUUQQQQQQQQQQQQ[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]Me ka marr malli per ty zemer.[/COLOR][/I][/B]

Lijanna 15-06-06 09:29

Nese eshte fjala ,NJE PUTHJE ,per keta te forumit ,jo aske nuk e kisha puth,meshkujt hic se hic, e femrat nuk i njoh ,nuk e di ndoshta ndonje si shoqe po e kisha puth.....

Murgesha 16-06-06 16:37

[quote=Lijanna]Nese eshte fjala ,NJE PUTHJE ,per keta te forumit ,jo aske nuk e kisha puth,meshkujt hic se hic, e femrat nuk i njoh ,nuk e di ndoshta ndonje si shoqe po e kisha puth.....[/quote]

Po Lijanna pėr neve tė forumit ėshtė, po ska gjė tash pėr tash pasi nuk na njef, e mė vonė vijmė edhe ne tė puthim. :wink:

Espresso 18-06-06 19:55

[quote=Zana_ch]me ra ndermend per nje mik te vjeter ...hmmm i cili ne nje far kohe me ka ndimue shum .....[B]pra do i dergoi nje puthje ne faqe dhe do i them Falnderit shum [/B]..... me te vertet ja vlen me pas nje mik ani pse se kem takue kurr live .


NJE PUTHJE NE FAQE PER TY ........................


shpresoi se do ta lexon[/quote]

E mua si me harron?:frown:

Lijanna 19-06-06 12:47

[quote=Murgesha]Po Lijanna pėr neve tė forumit ėshtė, po ska gjė tash pėr tash pasi nuk na njef, e mė vonė vijmė edhe ne tė puthim. :wink:[/quote]

Flm Murgesha .

u vertet kisha dashur te ju njihja gjitheve ketu ....(ndoshta ne te ardhmen ndonje mund ta njoh ...:wink:

ZeShKaNee 01-07-06 11:36

une ne keto momente dua te ju perqafoj te gjithve shummmmm

Zero Cool 01-07-06 12:12

[quote=ZeShKaNee]une ne keto momente dua te ju perqafoj te gjithve shummmmm[/quote] Ani flm edhe na ty te gjith po te perqafojm vetem mos po te behen shum se :p

Espresso 01-07-06 19:30

Edhe une po e perqafoj Zeshkanen nese nuk me idhnohet Zero_Kulleri :biggrin: :wink:

Zana_ch 02-07-06 12:17

[QUOTE=Espresso]Edhe une po e perqafoj Zeshkanen nese nuk me idhnohet Zero_Kulleri :biggrin: :wink:[/QUOTE]


hmmm...............:eek: :eek:

Zero Cool 02-07-06 12:41

[quote=Espresso]Edhe une po e perqafoj Zeshkanen nese nuk me idhnohet Zero_Kulleri :biggrin: :wink:[/quote]
Jaaaaaaaaa mos ta nin perqafoje e bani qka don (deshta me than qka te lejon), se nuk idhnohna fare :cool:

Espresso 03-07-06 17:13

[quote=Zana_ch]hmmm............... [/quote]

A pot vje inati ty apo? :biggrin: :tongue:

Flm Zero_Cool! Tashti po pres c'do me thot Zeshkanja? :tongue: :wink:

Zero Cool 03-07-06 19:55

[quote=Espresso]A pot vje inati ty apo? :biggrin: :tongue:

Flm Zero_Cool! Tashti po pres c'do me thot Zeshkanja? :tongue: :wink:[/quote]
[FONT=Fixedsys]A e ndajm ? Ti perqafoje diten e une naten, ose te kunderten ?[/FONT]

LOJETARI 03-07-06 20:24

[quote=Zero Cool][FONT=Fixedsys]A e ndajm ? Ti perqafoje diten e une naten, ose te kunderten ?[/FONT][/quote]

Nxene ju tiganin e peshku ne deti hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.......

Zero Cool 04-07-06 00:13

[quote=LOJETARI]Nxene ju tiganin e peshku ne deti hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.......[/quote]
Aaaaaaaaaa nuk e dita qe edhe ti je pjesmarres qy :P:p

Zana_ch 04-07-06 11:34

[QUOTE=Espresso]A pot vje inati ty apo? :biggrin: :tongue:

Flm Zero_Cool! Tashti po pres c'do me thot Zeshkanja? [/QUOTE]


Hajt hajt se vjen ka dera jeme .....ateher ta karzoi une ty qefin se qysh me vjen inati mue :eek:

Hey hiq mos em puth mue se ashte nxeht shume.........:rolleyes:

[B] Nje puthje per te gjithe ata qe do shkojne ne pushime ne GJAKOVE e ishalla na sjellin Fote te reja .[/B]

Zero Cool 07-07-06 10:17

[quote=Zana_ch]Hajt hajt se vjen ka dera jeme .....ateher ta karzoi une ty qefin se qysh me vjen inati mue :eek:

Hey hiq mos em puth mue se ashte nxeht shume.........:rolleyes:

[B]Nje puthje per te gjithe ata qe do shkojne ne pushime ne GJAKOVE e ishalla na sjellin Fote te reja .[/B][/quote]
Qeshtu e ka kjo dynja, dikujt puthje e dikujt shpulla :mad:

beqari_ 10-07-06 23:51

oo si beqar si jom spo di kon me puthe veq se eshte naj beqare e ka nje puthje prej mejee

Dilingjia 11-07-06 07:52

valla i kisha puthe krejt gjinin e bukur ne kete forum aaa? m'falni ju tjeret:biggrin:

lule_2005 13-07-06 14:03

Ja bre vella ketu qka nuk po bajshi.
Ani veq ruajnu se njana kishte mbet shtatzane me nje puthje.
Per femrat nejse por po kame frik per ...............
Ttung e mbeqi mire. Puthuni se ajo jua zagjat jeten.

Murgesha 13-07-06 14:29

A bre Lule ndoshta puthja ka qenė shkaktare qė i ka hi ajo punėve mė tė thella e e paska hongėr keq. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Murgesha 13-07-06 14:30

Ps. Harrova se hyra me ja dėrgu njė puthje DEA-sė qė po e shof online.
Dea mpuq e mos ke frigė llokume se nuk besoj se puthja ime tė lė shtatėzanė. :wink:

Paradox_13 13-07-06 19:03

[quote=lule_2005]Ja bre vella ketu qka nuk po bajshi.
Ani veq ruajnu se njana kishte mbet shtatzane me nje puthje.
Per femrat nejse por po kame frik per ...............
Ttung e mbeqi mire. Puthuni se ajo jua zagjat jeten.[/quote]


Pasi qe dhe nga puthja po vika shtatzania,qenka mese e nevojshme qe te mendohet diq per ta parandaluar ate.
Andaj nuk do te jap puthje sonte per askend sepse nuk jam i pregaditur,
kam harruar qe te blej ******* ..(qeshtje sigurie nga shtatzania e padeshiruar).por edhe nuk e di se nese ka diq te tille.
Fatlum do te jet ai qe i pari do te filloj me prodhimin e ******** per buze dhe gjuhe,
Investim i qelluar.......hahahahahah..:tongue:

p.s
Murgesha te lutem ty si moderatore ketu ne F.D qe te ndermarrish diq ne lidhje me kete se mos na mbushet forumi me gra e burra shtatzen.....:biggrin: :biggrin:

Murgesha 13-07-06 19:06

Paj Paradox nėse na kap mbinataliteti atėherė zgjidhje e vetme do tė ishte mbyllja e kėsaj teme.
E pėr puthje nė tema tjera e ndoshta edhe shtatėzani tė padėshiruara Stafi i FD nuk mban pėrgjegjėsi.:biggrin:

Paradox_13 13-07-06 19:19

[quote=Murgesha]Paj Paradox nėse na kap mbinataliteti atėherė zgjidhje e vetme do tė ishte mbyllja e kėsaj teme.
E pėr puthje nė tema tjera e ndoshta edhe shtatėzani tė padėshiruara Stafi i FD nuk mban pėrgjegjėsi.:biggrin:[/quote]

Sido qe te vaj kjo pune ju vendosni e nderuar...
Kam besim ne ju si super moderatore por megjithat puthje nuk do te guzoj te ndaj ende per askend as ketu e as ne temat tjera....:biggrin: :biggrin: :tongue:

aLbaChiCk 13-07-06 19:49

Nje Puthje per dashurin e jetes sime Zero_Cool kisssssssssssssssssssssss ty shpirtiiii:wink:

seriozja_19 13-07-06 22:56

...nje puthje ne faqe per lenna :biggrin: qe e kam si shpirt...
best friends jemi por tjeter here kujdes qe mos te na ndajne te njejtat diesel jeans....hahahaha --> hajgare!!!!

lule_2005 14-07-06 13:39

[quote=Paradox_13]Pasi qe dhe nga puthja po vika shtatzania,qenka mese e nevojshme qe te mendohet diq per ta parandaluar ate.
Andaj nuk do te jap puthje sonte per askend sepse nuk jam i pregaditur,
kam harruar qe te blej ******* ..(qeshtje sigurie nga shtatzania e padeshiruar).por edhe nuk e di se nese ka diq te tille.
Fatlum do te jet ai qe i pari do te filloj me prodhimin e ******** per buze dhe gjuhe,
Investim i qelluar.......hahahahahah..:tongue:

p.s
Murgesha te lutem ty si moderatore ketu ne F.D qe te ndermarrish diq ne lidhje me kete se mos na mbushet forumi me gra e burra shtatzen.....:biggrin: :biggrin:[/quote]


O kuku e mejera une.
Sigurishte tek ju nuk paska ardhe ende ajo forja, se si nje vajze kur paska dale me frajerin,dhe kur ai e pyet mos ka me i tregu nje gje te re, vajza i pergjeigjet:"po vallahi jame shtatezane"!!!!. Po qysh e me ka, e pyet djeli. Po me shokin tende, por nuk kemi ba asgje tjreter veq se jmi puthe!!!!!
Kaq.Uf tani nashta jame e qarte.
Kjo i bjen sikur njera vajz kur i thot tjetres: "eh e mjera une, me shkoj virgjiniteti veq pse u rezova prej kalit".

Tungggggggggggg

lule_2005 14-07-06 13:39

[quote=Paradox_13]Pasi qe dhe nga puthja po vika shtatzania,qenka mese e nevojshme qe te mendohet diq per ta parandaluar ate.
Andaj nuk do te jap puthje sonte per askend sepse nuk jam i pregaditur,
kam harruar qe te blej ******* ..(qeshtje sigurie nga shtatzania e padeshiruar).por edhe nuk e di se nese ka diq te tille.
Fatlum do te jet ai qe i pari do te filloj me prodhimin e ******** per buze dhe gjuhe,
Investim i qelluar.......hahahahahah..:tongue:

p.s
Murgesha te lutem ty si moderatore ketu ne F.D qe te ndermarrish diq ne lidhje me kete se mos na mbushet forumi me gra e burra shtatzen.....:biggrin: :biggrin:[/quote]


O kuku e mejera une.
Sigurishte tek ju nuk paska ardhe ende ajo forja, se si nje vajze kur paska dale me frajerin,dhe kur ai e pyet mos ka me i tregu nje gje te re, vajza i pergjeigjet:"po vallahi jame shtatezane"!!!!. Po qysh e me ka, e pyet djeli. Po me shokin tende, por nuk kemi ba asgje tjreter veq se jmi puthe!!!!!
Kaq.Uf tani nashta jame e qarte.
Kjo i bjen sikur njera vajz kur i thot tjetres: "eh e mjera une, me shkoj virgjiniteti veq pse u rezova nga kali".

Tungggggggggggg


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.