Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Diskutime Shoqėrore (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=111)
-   -   A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert????? (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13996)

Murgesha 19-10-04 20:26

[quote=Urata][quote=Honesty^uk.][quote=Urata]Ne kete fare boten e zhurzhshme dhe interesore "gabim" te jesh gjithehere i sinqerte![/quote]

[color=green][b]Urata pranoje nje pershendetje nga une[/b][/color][/quote]

Shume po cillesh rreth xhixhit te Barbarozes lum dhendri Honest! A e ke dite more kete muhabet! Gjebraili eshte daje i Barbarozes o pusan, e ti po thur thashethemash per Uraten e tij!

I pershendetur qofsh![/quote]

[color=blue][b]Mos ke dert Urata, se Ferizajasit pėrveē se i dojnė dhėndurrėt, kanė qef edhe me i stupcu ngapak.
E si po e shoh kėtij Honesty ska me i shku edhe larg. :roll: :arrow: :wink: [/b][/color]

Honesty^uk. 19-10-04 20:30

[quote=Murgesha]
Shume po cillesh rreth xhixhit te Barbarozes lum dhendri Honest! A e ke dite more kete muhabet! Gjebraili eshte daje i Barbarozes o pusan, e ti po thur thashethemash per Uraten e tij!

I pershendetur qofsh![/quote]

[color=blue][b]Mos ke dert Urata, se Ferizajasit pėrveē se i dojnė dhėndurrėt, kanė qef edhe me i stupcu ngapak.
E si po e shoh kėtij Honesty ska me i shku edhe larg. :roll: :arrow: :wink: [/b][/color][/quote]


[color=green][b]a po e sheh motrushe sa heret ja kane filluar keta[/b][/color]

Urata 19-10-04 21:13

Perral qenka bere kjo pune!

Honesty^uk. 19-10-04 21:40

[color=green][b]Stop deformimit te domethenies se temes.[/b][/color]

ShEjToNkA 19-10-04 22:42

[color=black][/color][b]Kam thėne dhe e themė ,dhe s'do ndalem kur sė pohuri se zgjedhja mė e mirė ėshtė tė tregohėsh i sinqertė!Kurrrr nuk ėshtė gabimė tė tregöėsh is sinqertė![/b]

DEA 19-10-04 22:51

te jesh i/e sinqert eshte e vetmja gje qe nuk gabon - vlera me e madhe e nje njeriu eshte sinqeriteti .Pa dyshim.

Loloku 20-10-04 08:51

Paj, ndoshta bash gabim nuk eshte, por telashe po a!

DEA 20-10-04 12:49

Jo bre djal qfare telashe krejt kollaj eshte me qen i sinqert :lol:

Gentiani 20-10-04 18:17

A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????

unė mendoj se ėshtė gabim. Gabim pėr faktin se nė kėtė botė tė paskrupullt dhe me variacione tė ndryshme tė karaktereve njerėzore ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqertė!

Kėte e them me plot pėrgjegjėsi, sepse mė ka ra rasti tė shohė dhe tė pėrjetojė "sinqeritete" tė ndryshme dhe ka qenė leksion qė mė ka orientuar tė lexojė dhe njohė tė sinqertėn nga e kundėrta e sajė.

I sinqertė tregohu me ata qė janė tė sinqertė, e ec e bjeri nė fije mė, cili ėshtė i sinqertė e cili jo ?! :lol: :lol: :lol:

pėndryshe ta bėjnė sinqeritetin, pėr tu dhimbsur dhe vajtuar se nė ēfarė gjendje ta sjellin...

Parimisht jam qė njeriu duhet tė jetė i sinqertė, por jo ndaj gjithkujt qė vėrtetė nuk e meriton.

Barbaroza 20-10-04 18:22

[b]Gentiani,kur genjen dhe ne fund tregon se ke bere nje genjeshter,a eshte kjo sinqeritet?[/b]

Urata 20-10-04 18:37

[quote=Urata]Ne kete fare boten e zhurzhshme dhe interesore "gabim" te jesh gjithehere i sinqerte![/quote]


FAKT jete kam fole, dhe mos m'lodhi ma, ok! hahaha hahaha hahaha ....

Gentiani 20-10-04 18:45

[quote=Barbaroza][b]Gentiani,kur genjen dhe ne fund tregon se ke bere nje genjeshter,a eshte kjo sinqeritet?[/b][/quote]

nuk bėnė nė asnjė mėnyrė njeriu tė dekonspirojė gėnjeshtrat e vehta, nė fund fare pėr kėnd simpatizon njeriu pėr vetėvehten apo palėn tjetėr :lol: :lol: :lol:

Mvaret pėrsėri ndaj kujt dėshiron tė tregohesh i sinqertė! Ndaj personave tė pasinqertė, hiē mos e lodhė ndėrgjegjėn njerėzore se ke bėrė mėkatė, sepse tė tillėt mė mirė nuk e meritojnė! :lol: :lol: :lol:

Eh, moj Barbaroza, po sa njeriun e njohė unė qė gėnjeshtrėn mundohet ta shesė pėr tė vėrtetė dhe atė hiē mė largė se sot, pata dy raste tė shohė njeriun me "sinqeritetin" e vehtė!

T`ua hudhėsh fytyrės gjithė atė sinqeritet qė kanė!

Jam shumė skeptik sa i pėrket tė sinqertės dhe nuk i besoj ēdokujt, sepse shumė herė mė ka ra rasti tė shohė sinqeritete tė ndryshme nė sprovė dhe mė kanė befasuar! pėr ate edhe jam i kujdesshėm.

Po e pėrsėrisė, se ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqertė, dhe me plot bindje po e theksoj.

Ėshtė temė qė mundemi ta diskutojmė deri nė pakufi, sepse vlerėsimi sinqeritetit ėshtė tejet variabėl ...

Urata 20-10-04 18:47

[quote=Gentiani][quote=Barbaroza][b]Gentiani,kur genjen dhe ne fund tregon se ke bere nje genjeshter,a eshte kjo sinqeritet?[/b][/quote]

nuk bėnė nė asnjė mėnyrė njeriu tė dekonspirojė gėnjeshtrat e vehta, nė fund fare pėr kėnd simpatizon njeriu pėr vetėvehten apo palėn tjetėr :lol: :lol: :lol:

Mvaret pėrsėri ndaj kujt dėshiron tė tregohesh i sinqertė! Ndaj personave tė pasinqertė, hiē mos e lodhė ndėrgjegjėn njerėzore se ke bėrė mėkatė, sepse tė tillėt mė mirė nuk e meritojnė! :lol: :lol: :lol:

Eh, moj Barbaroza, po sa njeriun e njohė unė qė gėnjeshtrėn mundohet ta shesė pėr tė vėrtetė dhe atė hiē mė largė se sot, pata dy raste tė shohė njeriun me "sinqeritetin" e vehtė!

T`ua hudhėsh fytyrės gjithė atė sinqeritet qė kanė!

Jam shumė skeptik sa i pėrket tė sinqertės dhe nuk i besoj ēdokujt, sepse shumė herė mė ka ra rasti tė shohė sinqeritete tė ndryshme nė sprovė dhe mė kanė befasuar! pėr ate edhe jam i kujdesshėm.

Po e pėrsėrisė, se ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqertė, dhe me plot bindje po e theksoj.

Ėshtė temė qė mundemi ta diskutojmė deri nė pakufi, sepse vlerėsimi sinqeritetit ėshtė tejet variabėl ...[/quote]

O NJEREZ MESONI BRE................................................MUNDESIA U ESHTE DHENE. LEXONI KETO FJALET E GENTIANIT dhe MEMORIZONI!

Barbaroza 20-10-04 18:58

[b]Urata,i lexuam dhe po i memorizojme.Vertete ia vlen te mesojme nga shkresa e Gentianit![/b]

Honesty^uk. 20-10-04 19:24

[quote=Gentiani]

nuk bėnė nė asnjė mėnyrė njeriu tė dekonspirojė gėnjeshtrat e vehta, nė fund fare pėr kėnd simpatizon njeriu pėr vetėvehten apo palėn tjetėr :lol: :lol: :lol:

Mvaret pėrsėri ndaj kujt dėshiron tė tregohesh i sinqertė! Ndaj personave tė pasinqertė, hiē mos e lodhė ndėrgjegjėn njerėzore se ke bėrė mėkatė, sepse tė tillėt mė mirė nuk e meritojnė! :lol: :lol: :lol:

Eh, moj Barbaroza, po sa njeriun e njohė unė qė gėnjeshtrėn mundohet ta shesė pėr tė vėrtetė dhe atė hiē mė largė se sot, pata dy raste tė shohė njeriun me "sinqeritetin" e vehtė!

T`ua hudhėsh fytyrės gjithė atė sinqeritet qė kanė!

Jam shumė skeptik sa i pėrket tė sinqertės dhe nuk i besoj ēdokujt, sepse shumė herė mė ka ra rasti tė shohė sinqeritete tė ndryshme nė sprovė dhe mė kanė befasuar! pėr ate edhe jam i kujdesshėm.

Po e pėrsėrisė, se ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqertė, dhe me plot bindje po e theksoj.

Ėshtė temė qė mundemi ta diskutojmė deri nė pakufi, sepse vlerėsimi sinqeritetit ėshtė tejet variabėl ...[/quote]

[color=green][b]Gentiani pranoni pershendetjen time , per realitetin qe ju keni pasqyruar ketu.
Perseri une dua ta perseris qendrimin tim, te tregohesh i sinqert eshte gabimi juaj me i madh, qe pastaj do ta pesoni[/b][/color]

aferdita 20-10-04 19:37

[b]me mire eshte te mos jesh e sinqert,se perhere ata/ato qe po genjejn dhe qe nuk po jan te sinqert,po jan me te miret dhe po jan me ne situata me te mira

[/b]

Barbaroza 20-10-04 19:40

[quote=aferdita][b]me mire eshte te mos jesh e sinqert,se perhere ata/ato qe po genjejn dhe qe nuk po jan te sinqert,po jan me te miret dhe po jan me ne situata me te mira

[/b][/quote]

[b]Jo Aferdita,nuk pajtohem me ty,sepse ne syte e njerezve do te jesh nje njeri pa vlere nese nuk ke sinqeritet te duhur.Edhe une them se me disa qe nuk e meritojne, nuk duhet te sillemi me sinqeritet,por ama,josinqeriteti te jete pjese e personalitetit tone,kjo nuk eshte e mire![/b]

Agroni22 20-10-04 19:42

[quote=aferdita][b]me mire eshte te mos jesh e sinqert,se perhere ata/ato qe po genjejn dhe qe nuk po jan te sinqert,po jan me te miret dhe po jan me ne situata me te mira

[/b][/quote][quote]gabim e ki sepse ata qe sjan te sinqert nuk vlejn.[/quote]

aferdita 20-10-04 19:45

[b]Barbaroza te pershendes
ashtu eshte, por deri tash kam qene gjithmon e sinqert dhe prap po genjehem dhe kete nuk e meritoj apo :wink: [/b]

Honesty^uk. 20-10-04 19:55

[quote=aferdita][b]me mire eshte te mos jesh e sinqert,se perhere ata/ato qe po genjejn dhe qe nuk po jan te sinqert,po jan me te miret dhe po jan me ne situata me te mira

[/b][/quote]


[color=green][b]Pajtohem me ty Aferdita[/b][/color]

Barbaroza 20-10-04 19:56

[quote=aferdita][b]Barbaroza te pershendes
ashtu eshte, por deri tash kam qene gjithmon e sinqert dhe prap po genjehem dhe kete nuk e meritoj apo :wink: [/b][/quote]
[b]
Natyrisht se nuk e meriton dhe duhet tu kthesh ne te njejten mase,por jo edhe atyre qe sillen mire me ty![/b]

aferdita 20-10-04 20:03

[b]po te ishte edhe kjo leht,nuk mundesh me dite asnjehere se ky po kjo person i/e sinqert eshte, dhe keshtu duhet qe te jemi shume te kujdesshem [/b]

DEA 20-10-04 20:12

Edhe ne qofte se te jesh i sinqert nuk ke ndonjeher mirekuptimin e duhur une do te jem prap " e verteta eshte nganjeher e hidhur po eshte e vertet"

Fata 21-10-04 13:41

Une jam e zhgenjyer, nga "sinqeriteti".
Me tha se me don nje kohe te gjate, dhe une i besova.
Me tha se ne jet do te jemi vetem une dha Ai.
Me tha se sinqeriteti i tij nuk eshte loje.
Vone e kuptova se lujti me ndjenjat e mia.
Sinqeriteti, mbaron kur e sheh se thirret qdo her ne sinqeritet.
Me vjen keq por une nuk besoj me se ne dashuri ka sinqeritet.

turisti 21-10-04 13:58

[quote=Fata]Une jam e zhgenjyer, nga "sinqeriteti".
Me tha se me don nje kohe te gjate, dhe une i besova.
Me tha se ne jet do te jemi vetem une dha Ai.
Me tha se sinqeriteti i tij nuk eshte loje.
Vone e kuptova se lujti me ndjenjat e mia.
Sinqeriteti, mbaron kur e sheh se thirret qdo her ne sinqeritet.
Me vjen keq por une nuk besoj me se ne dashuri ka sinqeritet.[/quote]

Ka gjithqysh,besom. :wink:

Buli_00 21-10-04 14:00

Ndoshta vonė...
 
Ndoshta po tė lajmėrohem me vonesė, nuk e dij, ama shumė frik, para disa ditėve u regjistrova nė kėtė adresė dhe, menjėherė, po tė shkruaj rreth temės sė shtruar pėr diskutim.

Mendoj se nuk ėshtė vetėm sinqeriteti fajtor pėr dėshtimet e shpeshta tė tė rejave, kupto edhe tė tė rinjėve, sepse kėtu bashkėfajtore ėshtė edhe besimi, edhe dėshira, edhe nevoja, edhe dashuria, edhe..., pra qė tė gjitha nga pak.
Nė kėtė rastė do tė shrohej ēėshtja pak mė ndryshe: Psh. Si lindi dhe u brumos besimi? Si ju nėnshtruat dhuntisė sė sinqeritetit, pse ja falėt besimin...

Por, ok. Nuk ėshtė diqka qė ka ndodhur njė herė, njė diqka qė i ka ndodhur vetėm dikujt etj

Si dukuri ėshtė normale dhe e pėrditshme, prandaj si tė tillė merre edhe ti.

Jeta ecėn gjithmonė pėrpara dhe, do tė ishte mirė qė edhe ti tė ecėsh pėrpara, mė tej, dhe tė shikosh vetėm pėrpara.

Jetėn mund ta ndėrtosh edhe tash e tutje, pa asnjė problem, mendoj unė.

Sa i pėrket pyetjes se pse u regjstrove??????

Do tė thosha se regjistruar, ndoshta pėr ta lehtėsuar dhe relaksuar veten, por, mundet, edhe pėr njohje me ndonjė djal tė cilin mund ta doje etj.

Po ta jap adresėn time tė msn, [email protected] com Po deshe lajmėrohu apo ma dėrgo edhe ti adresėn time. Mirupafshim.

turisti 21-10-04 14:10

[quote=Barbaroza][quote=aferdita][b]me mire eshte te mos jesh e sinqert,se perhere ata/ato qe po genjejn dhe qe nuk po jan te sinqert,po jan me te miret dhe po jan me ne situata me te mira

[/b][/quote]

[b]Jo Aferdita,nuk pajtohem me ty,sepse ne syte e njerezve do te jesh nje njeri pa vlere nese nuk ke sinqeritet te duhur.Edhe une them se me disa qe nuk e meritojne, nuk duhet te sillemi me sinqeritet,por ama,josinqeriteti te jete pjese e personalitetit tone,kjo nuk eshte e mire![/b][/quote]

Barebaroza, te pershendes dhe e perkrahi mendimin tende plotesisht.

TURISTI. :wink:

Barbaroza 21-10-04 14:44

[quote=Fata]Une jam e zhgenjyer, nga "sinqeriteti".
Me tha se me don nje kohe te gjate, dhe une i besova.
Me tha se ne jet do te jemi vetem une dha Ai.
Me tha se sinqeriteti i tij nuk eshte loje.
Vone e kuptova se lujti me ndjenjat e mia.
Sinqeriteti, mbaron kur e sheh se thirret qdo her ne sinqeritet.
Me vjen keq por une nuk besoj me se ne dashuri ka sinqeritet.[/quote]

[b]
Fata,me deshiren qe kjo te jete hera e fundit qe je lenduar ne jeten tende,po te tregoj se nuk eshte rasti yt i vetem,ka shume qe lendojne dhe nuk sillen sinqerisht e qe ne fjalorin e tyre e renditin te paren fjalen"sinqeritet" dhe veprojne krejt kunder.Une s'kam deshtuar asnjehere ne jete,por duke pare raste tjera dhe vezhguar,ne jete kam mesuar se duhet te jemi shume te kujdesshem me njerezit!Por,gjithhere sillu me sinqeritet,nje dite patjeter se do te takohesh me dike qe akoma i ka mbetur nje pike sinqeriteti ne shpirt.Ishallah kemi Zotin qe perkujdeset te na pikepjeke me ata qe i meritojme dhe pershtatemi![/b]

Barbaroza 21-10-04 14:45

[b]Turisti,me vjen mire qe mendimet tona jane te njejta sa i perket vlerave njerezore![/b]

Krokodilli 22-10-04 09:30

[quote=Barbaroza][quote=Fata]Une jam e zhgenjyer, nga "sinqeriteti".
Me tha se me don nje kohe te gjate, dhe une i besova.
Me tha se ne jet do te jemi vetem une dha Ai.
Me tha se sinqeriteti i tij nuk eshte loje.
Vone e kuptova se lujti me ndjenjat e mia.
Sinqeriteti, mbaron kur e sheh se thirret qdo her ne sinqeritet.
Me vjen keq por une nuk besoj me se ne dashuri ka sinqeritet.[/quote]

[b]
Fata,me deshiren qe kjo te jete hera e fundit qe je lenduar ne jeten tende,po te tregoj se nuk eshte rasti yt i vetem,ka shume qe lendojne dhe nuk sillen sinqerisht e qe ne fjalorin e tyre e renditin te paren fjalen"sinqeritet" dhe veprojne krejt kunder.Une s'kam deshtuar asnjehere ne jete,por duke pare raste tjera dhe vezhguar,ne jete kam mesuar se duhet te jemi shume te kujdesshem me njerezit!Por,gjithhere sillu me sinqeritet,nje dite patjeter se do te takohesh me dike qe akoma i ka mbetur nje pike sinqeriteti ne shpirt.Ishallah kemi Zotin qe perkujdeset te na pikepjeke me ata qe i meritojme dhe pershtatemi![/b][/quote]
Fata te pershendes
gjithashtu Barbaroza,,,,,
I lexova shkriemt e juaja,,, ,, per ty Fata me vjen keq qe te ka lendu i dashuri aq rend,,,, eshte nje gje qe ndodh me te madhe ditet e sotme ,,,, por nje gje me pengoj se si gjithmon mashkujt i leni fajtor ne pergjithesi.... ka shum e shum meshkuj qe lendohen apo tradhtohen nga femrat po ne ate menyr.... dmth nuk eshte nje dukuri qe ndodh vetem nga ana e mashkullit,,,,
SINQERITETI duhet te jet gjithnje ,, si ne dashuri si qdo kund....
mund te mos i besosh te dashurit 100% por sinqeriteti eshte vet ti,,, realiteti besimi yt ndaj vetes..... te jesh e sinqert ndaj partnerit eshte fillimi i nje dashruie te vertet..... por mvaret simbas rrethanave etj etj ..
vetem se ke qen e sinqert me te,, nuk do te thot se do te kaloni mir.....duhet shikuar edhe gjera tjera ne dashuri....
sidoqoft ju pershendes ty FATA te uroj fat ne te ardhmen

Barbaroza 22-10-04 11:49

[b]Sot degjova nje fjale per sinqeritetin:"sinqeriteti sot eshte i kerkuar dhe i rralle sikur nje gur i ēmuar".
Besoj se eshte privilegj per nje njeri nese eshte i sinqerte sot![/b]

turisti 22-10-04 12:06

[quote=Barbaroza][b]Turisti,me vjen mire qe mendimet tona jane te njejta sa i perket vlerave njerezore![/b][/quote]

Gjithashtu Barbaroza.

Jeton M 22-10-04 13:43

Mendoj qe duhet me qen i sinqert nese dojm respekt e besim. Rrenat i kan kamt e shkurta nuk shkojn larg, e verteta del ne fush... e ather ti je keq me vetveten :oops: :oops: :? :roll: ...

Mbas mendimit tim, kur nuk je i sinqeret me dikend, nuk je i sinqert me vetveten... :lol: :wink:

Nese je i sinqert, te tjeret jan te sinqert me ty...

Edhe osht mir me qen i sinqert, se i dallojm shpejt njerzit me rrena e dredhija..... hehehe

Ju pershendes :wink:

Jeton M 23-10-04 12:49

[quote=Barbaroza][b]Sot degjova nje fjale per sinqeritetin:"sinqeriteti sot eshte i kerkuar dhe i rralle sikur nje gur i ēmuar".
Besoj se eshte privilegj per nje njeri nese eshte i sinqerte sot![/b][/quote]

Te respektoj per kto fjal Barbaroza, e kam te njejtin mendim...
Me duket se ti, e ki ket privilegj... :P :oops:
Te respektoj

Kaloh mir :wink:

Barbaroza 23-10-04 16:40

[quote=Jeton M][quote=Barbaroza][b]Sot degjova nje fjale per sinqeritetin:"sinqeriteti sot eshte i kerkuar dhe i rralle sikur nje gur i ēmuar".
Besoj se eshte privilegj per nje njeri nese eshte i sinqerte sot![/b][/quote]

Te respektoj per kto fjal Barbaroza, e kam te njejtin mendim...
Me duket se ti, e ki ket privilegj... :P :oops:
Te respektoj

Kaloh mir :wink:[/quote]
[b]
Jeton M,te falenderoj shume!Vertete une,ashtu siq ndjehem edhe shkruaj,edhe flas,pa marre parasysh ne forum apo dikund tjeter.Te them te drejten,njerezit me vleresojne si te tille(te sinqerte).[/b]

Urata 23-10-04 17:56

[quote=Barbaroza][quote=Jeton M][quote=Barbaroza][b]Sot degjova nje fjale per sinqeritetin:"sinqeriteti sot eshte i kerkuar dhe i rralle sikur nje gur i ēmuar".
Besoj se eshte privilegj per nje njeri nese eshte i sinqerte sot![/b][/quote]

Te respektoj per kto fjal Barbaroza, e kam te njejtin mendim...
Me duket se ti, e ki ket privilegj... :P :oops:
Te respektoj

Kaloh mir :wink:[/quote]
[b]
Jeton M,te falenderoj shume!Vertete une,ashtu siq ndjehem edhe shkruaj,edhe flas,pa marre parasysh ne forum apo dikund tjeter.Te them te drejten,njerezit me vleresojne si te tille(te sinqerte).[/b][/quote]

Mire per mue........................!

Barbaroza 23-10-04 18:15

[b]Po de Urata,edhe dajkon e kam te tille :) [/b]

Jeton M 23-10-04 18:16

[quote=Barbaroza][quote=Jeton M][quote=Barbaroza][b]Sot degjova nje fjale per sinqeritetin:"sinqeriteti sot eshte i kerkuar dhe i rralle sikur nje gur i ēmuar".
Besoj se eshte privilegj per nje njeri nese eshte i sinqerte sot![/b][/quote]

Te respektoj per kto fjal Barbaroza, e kam te njejtin mendim...
Me duket se ti, e ki ket privilegj... :P :oops:
Te respektoj

Kaloh mir :wink:[/quote]
[b]
Jeton M,te falenderoj shume!Vertete une,ashtu siq ndjehem edhe shkruaj,edhe flas,pa marre parasysh ne forum apo dikund tjeter.Te them te drejten,njerezit me vleresojne si te tille(te sinqerte).[/b][/quote]

Sps Barbaroza, me vjen mir kur e kam shancen me bisedu me njerz te sinqert si ti, po diqka keq qe nuk me ndodh shpesh :D ... kur me ndodh jam i lumtur.... :P :wink:

Besoj se nuk ka nevoj me te than vazhdo qeshtu... :lol:

Tė pėrshėndes shoqe... :oops: :wink:

Honesty^uk. 17-11-04 22:51

[quote=Jeton M]Mendoj qe duhet me qen i sinqert nese dojm respekt e besim. Rrenat i kan kamt e shkurta nuk shkojn larg, e verteta del ne fush... e ather ti je keq me vetveten :oops: :oops: :? :roll: ...

Mbas mendimit tim, kur nuk je i sinqeret me dikend, nuk je i sinqert me vetveten... :lol: :wink:

Nese je i sinqert, te tjeret jan te sinqert me ty...

Edhe osht mir me qen i sinqert, se i dallojm shpejt njerzit me rrena e dredhija..... hehehe

Ju pershendes :wink:[/quote]

[color=green][b]"JetonM"te pershendes per shkrimin tuaj, dhe pajtohem me ato qe ti ke cekur me lart, por njerezit jane zhgenjyer shume nga sinqeriteti.
Tung [/b][/color]

Barbaroza 19-11-04 12:07

[b]Kohet e fundit jam deshperuar shume nga njerezit dhe sinqeriteti i rreme i tyre!Aq me ben mua tekefundit,ata tregojne fytyren dhe karakterin e vet,qyyy :lol: [/b]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.