Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

Elina 17-06-07 16:58

[quote=Virti]po ani de... edhe nese e merr s'behet nami! :cool:[/quote]

JO valla se po behem nervoz pastaj...:rolleyes: :biggrin:

Virti 17-06-07 17:00

[quote=Elina]JO valla se po behem nervoz pastaj...:rolleyes: :biggrin:[/quote]
hahaha tash me bane mua nervoz dhe prite nje reputacion kuq all... :biggrin:

Elina 17-06-07 17:02

[quote=Virti]hahaha tash me bane mua nervoz dhe prite nje reputacion kuq all... :biggrin:[/quote]


Hajde Virti hajde,,,i morra ty kartona te kuq,,, bile prej teje i paskem hahahahha(shaka):biggrin:

Virti 17-06-07 17:08

[quote=Elina]Hajde Virti hajde,,,i morra ty kartona te kuq,,, bile prej teje i paskem hahahahha(shaka):biggrin:[/quote]
kam thene qysh moti se e kuqja i simbolizon ato kategorite qe i permende ti ma larte... :biggrin:

Elina 17-06-07 17:14

[quote=Virti]kam thene qysh moti se e kuqja i simbolizon ato kategorite qe i permende ti ma larte... :biggrin:[/quote]

E di hahhaha me kujtohet fort mire...:tongue:

Murgesha 18-06-07 07:56

Mpuuuuuuuuuuuuuq pėr ditė tė mirė pėr shoqėruesit e e kėsaj nate Ulliksin e Buqen.

Buqja_ch 18-06-07 08:10

[quote=Murgesha]Mpuuuuuuuuuuuuuq pėr ditė tė mirė pėr shoqėruesit e e kėsaj nate Ulliksin e Buqen.[/quote]

Edhe un ta kthej Ty per ni gjum te qet te flm.shummmm Mpuqqqqq je me e mira

uliksi31 18-06-07 08:48

Taksirati jem me nda mpuqa grave te huja. :biggrin: Po tash sun po ndahem as une nga ju dyja.:biggrin:

Shqiptare 18-06-07 11:46

[quote=Albanian eX|PerT]Hajde ma shpejt pra Pavaresija se jam etue per mpuqat e Rilindes :biggrin:[/quote]

HAhahha, prit ti ne mos paq pune tjeter :biggrin:

egi 18-06-07 14:43

kush don mpuq, jam ne disponim heheh??

Xuki 18-06-07 14:44

Uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!


Unė edhe me zor di me puthė!!

egi 18-06-07 14:52

[quote=Xuki]Uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!


Unė edhe me zor di me puthė!![/quote]

qy qy me zor..une di karate :tongue:
ndaq e te mire ok, nese me zor e han nje shkelem ne vend te puthjes ne faqe:biggrin:

Xuki 18-06-07 17:08

Heeee, unė jam 1 m 82 cm......nuk mundesh me mi mrri faqet me shkelėm qy!!

Egi....tė puthi pa zor, por me qejf! hihihi

Mpuuuuqqqq

Elina 18-06-07 17:26

Qy qy,,,a edhe te puthjet koka be puna qeshtu a ??? :biggrin:


Mos e perdorni dhunen ju lutem...:biggrin:

Xuki 18-06-07 17:53

Elina....puc puc pėr ty!


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.