Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Thashetheme (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=123)
-   -   Njė Puthje pėr....... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19558)

lule_2005 13-07-06 14:03

Ja bre vella ketu qka nuk po bajshi.
Ani veq ruajnu se njana kishte mbet shtatzane me nje puthje.
Per femrat nejse por po kame frik per ...............
Ttung e mbeqi mire. Puthuni se ajo jua zagjat jeten.

Murgesha 13-07-06 14:29

A bre Lule ndoshta puthja ka qenė shkaktare qė i ka hi ajo punėve mė tė thella e e paska hongėr keq. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Murgesha 13-07-06 14:30

Ps. Harrova se hyra me ja dėrgu njė puthje DEA-sė qė po e shof online.
Dea mpuq e mos ke frigė llokume se nuk besoj se puthja ime tė lė shtatėzanė. :wink:

Paradox_13 13-07-06 19:03

[quote=lule_2005]Ja bre vella ketu qka nuk po bajshi.
Ani veq ruajnu se njana kishte mbet shtatzane me nje puthje.
Per femrat nejse por po kame frik per ...............
Ttung e mbeqi mire. Puthuni se ajo jua zagjat jeten.[/quote]


Pasi qe dhe nga puthja po vika shtatzania,qenka mese e nevojshme qe te mendohet diq per ta parandaluar ate.
Andaj nuk do te jap puthje sonte per askend sepse nuk jam i pregaditur,
kam harruar qe te blej ******* ..(qeshtje sigurie nga shtatzania e padeshiruar).por edhe nuk e di se nese ka diq te tille.
Fatlum do te jet ai qe i pari do te filloj me prodhimin e ******** per buze dhe gjuhe,
Investim i qelluar.......hahahahahah..:tongue:

p.s
Murgesha te lutem ty si moderatore ketu ne F.D qe te ndermarrish diq ne lidhje me kete se mos na mbushet forumi me gra e burra shtatzen.....:biggrin: :biggrin:

Murgesha 13-07-06 19:06

Paj Paradox nėse na kap mbinataliteti atėherė zgjidhje e vetme do tė ishte mbyllja e kėsaj teme.
E pėr puthje nė tema tjera e ndoshta edhe shtatėzani tė padėshiruara Stafi i FD nuk mban pėrgjegjėsi.:biggrin:

Paradox_13 13-07-06 19:19

[quote=Murgesha]Paj Paradox nėse na kap mbinataliteti atėherė zgjidhje e vetme do tė ishte mbyllja e kėsaj teme.
E pėr puthje nė tema tjera e ndoshta edhe shtatėzani tė padėshiruara Stafi i FD nuk mban pėrgjegjėsi.:biggrin:[/quote]

Sido qe te vaj kjo pune ju vendosni e nderuar...
Kam besim ne ju si super moderatore por megjithat puthje nuk do te guzoj te ndaj ende per askend as ketu e as ne temat tjera....:biggrin: :biggrin: :tongue:

aLbaChiCk 13-07-06 19:49

Nje Puthje per dashurin e jetes sime Zero_Cool kisssssssssssssssssssssss ty shpirtiiii:wink:

seriozja_19 13-07-06 22:56

...nje puthje ne faqe per lenna :biggrin: qe e kam si shpirt...
best friends jemi por tjeter here kujdes qe mos te na ndajne te njejtat diesel jeans....hahahaha --> hajgare!!!!

lule_2005 14-07-06 13:39

[quote=Paradox_13]Pasi qe dhe nga puthja po vika shtatzania,qenka mese e nevojshme qe te mendohet diq per ta parandaluar ate.
Andaj nuk do te jap puthje sonte per askend sepse nuk jam i pregaditur,
kam harruar qe te blej ******* ..(qeshtje sigurie nga shtatzania e padeshiruar).por edhe nuk e di se nese ka diq te tille.
Fatlum do te jet ai qe i pari do te filloj me prodhimin e ******** per buze dhe gjuhe,
Investim i qelluar.......hahahahahah..:tongue:

p.s
Murgesha te lutem ty si moderatore ketu ne F.D qe te ndermarrish diq ne lidhje me kete se mos na mbushet forumi me gra e burra shtatzen.....:biggrin: :biggrin:[/quote]


O kuku e mejera une.
Sigurishte tek ju nuk paska ardhe ende ajo forja, se si nje vajze kur paska dale me frajerin,dhe kur ai e pyet mos ka me i tregu nje gje te re, vajza i pergjeigjet:"po vallahi jame shtatezane"!!!!. Po qysh e me ka, e pyet djeli. Po me shokin tende, por nuk kemi ba asgje tjreter veq se jmi puthe!!!!!
Kaq.Uf tani nashta jame e qarte.
Kjo i bjen sikur njera vajz kur i thot tjetres: "eh e mjera une, me shkoj virgjiniteti veq pse u rezova prej kalit".

Tungggggggggggg

lule_2005 14-07-06 13:39

[quote=Paradox_13]Pasi qe dhe nga puthja po vika shtatzania,qenka mese e nevojshme qe te mendohet diq per ta parandaluar ate.
Andaj nuk do te jap puthje sonte per askend sepse nuk jam i pregaditur,
kam harruar qe te blej ******* ..(qeshtje sigurie nga shtatzania e padeshiruar).por edhe nuk e di se nese ka diq te tille.
Fatlum do te jet ai qe i pari do te filloj me prodhimin e ******** per buze dhe gjuhe,
Investim i qelluar.......hahahahahah..:tongue:

p.s
Murgesha te lutem ty si moderatore ketu ne F.D qe te ndermarrish diq ne lidhje me kete se mos na mbushet forumi me gra e burra shtatzen.....:biggrin: :biggrin:[/quote]


O kuku e mejera une.
Sigurishte tek ju nuk paska ardhe ende ajo forja, se si nje vajze kur paska dale me frajerin,dhe kur ai e pyet mos ka me i tregu nje gje te re, vajza i pergjeigjet:"po vallahi jame shtatezane"!!!!. Po qysh e me ka, e pyet djeli. Po me shokin tende, por nuk kemi ba asgje tjreter veq se jmi puthe!!!!!
Kaq.Uf tani nashta jame e qarte.
Kjo i bjen sikur njera vajz kur i thot tjetres: "eh e mjera une, me shkoj virgjiniteti veq pse u rezova nga kali".

Tungggggggggggg

beqari_ 14-07-06 14:10

nje puthje per beqareshatt

Zero Cool 14-07-06 18:16

[quote=lule_2005]...
Kjo i bjen sikur njera vajz kur i thot tjetres: "eh e mjera une, me shkoj virgjiniteti veq pse u rezova nga kali"...

Tungggggggggggg[/quote]
lule_2005 ka mundesi, dhe mvaret se ku ka ra vajza pa rrezimit nga kali :wink: :tongue: :cool: :biggrin:

Zero Cool 14-07-06 18:17

[I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Shume puthje per ty[/SIZE][/FONT][/I] [B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]aLbaChiCk[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

lenna 14-07-06 20:45

mcua..
 
hi!

haha..serioze..ku je oj shilibilbinaze?..edhe un [COLOR=red]ncuk[/COLOR] ne faqe..KALOFSH MIR ne "Washington D.C" :wink: ..

respect,lenna

lenna 14-07-06 20:48

hi..

haha..serioze..ku je mi shilibilbinaze? edhe un mcua ne faqe..

kalofsh mir ne "Washington D.C." ;)

respect,lenna


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.