Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Pėrkujtim! (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=187)
-   -   Lajmerim (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=31364)

iDeeaLi 02-04-11 20:29

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllime nga iDeaLi

Idila 02-04-11 20:40

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Ju shpreh ngushėllimet mė tė thella e tė sinqerta. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Shpirti iu prehtė nė paqe![/SIZE][/FONT]

tipi engjellor 02-04-11 20:56

Titulli: Lajmerim
 
Ngushellimet e mija me te sinqerta e shpirti i tij u prehte ne paqe e gjenet,edhe pse skam pasur rastin te shoh postimet e tij po me takon te shpreh ngushellimet per kete antar te kesaj familje te madhe dardane........

Murgesha 02-04-11 21:00

Titulli: Lajmerim
 
Dardania sot ėshtė varfėruar pa mikun tonė tė madh [B]Dilaverin[/B] alias [B]Bondin[/B] tė cilin e njohėm, rrespektuam e nderuam shumica e anėtarėve nė kėtė forum.

I madh ishe e i madh do mbetesh nė zemrat e atyre qė tė njohėn shpirtin e mendjen!

Emri i forumit Dardan gjithmonė do tė lidhet me emrin e pishtarit, pionierit e udhėheqėsit tė saj qė me gjallėri e menquri tė pashoqe arriti tė na udhėheq, bashkoj e miqėsoj shqiptarė nga tė gjitha anėt e botės!

Miku im, e ndjej veten tė vogėl tė flas pėr madhėshtitė tuaja, tė falemnderit qė tė kisha mik, tė falėmnderit qė tė njoha.

Shpirti yt pushoftė nė paqe!

I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr TY!

turisti 02-04-11 21:10

Titulli: Lajmerim
 
[I][B]Ngushllimet me te sinqerta familjes se [SIZE=2]Bondit[/SIZE] ,bashkpunetoreve dhe atyre qe kan pas rast me njoft.[/B][/I]

vjeshta 02-04-11 21:13

Titulli: Lajmerim
 
Derisa une festoja datelindjen me familjen dhe shoqerine time njekohesishte nje tjeter familje me shoqerin e saj qanin humbjen e familjarit dhe shokut te tyre !Nga e gjitha kjo kuptova ,se te gjitha ditet qenkan per tu qare dhe per ti gezuar !

Ngushlllime familjes se tij ,ngushllime stafit dhe te gjithe antareve te forumit Dardane ,ndersa Bondi u preft i qete .


Vjeshta!

emine 02-04-11 21:19

Titulli: Lajmerim
 
[SIZE=3]Ngushllime familjes Bondit,[/SIZE]

ArBereSha 02-04-11 21:27

Titulli: Lajmerim
 
[QUOTE=Murgesha;2049218]Dardania sot ėshtė varfėruar pa mikun tonė tė madh [B]Dilaverin[/B] alias [B]Bondin[/B] tė cilin e njohėm, rrespektuam e nderuam shumica e anėtarėve nė kėtė forum.

I madh ishe e i madh do mbetesh nė zemrat e atyre qė tė njohėn shpirtin e mendjen!

Emri i forumit Dardan gjithmonė do tė lidhet me emrin e pishtarit, pionierit e udhėheqėsit tė saj qė me gjallėri e menquri tė pashoqe arriti tė na udhėheq, bashkoj e miqėsoj shqiptarė nga tė gjitha anėt e botės!

Miku im, e ndjej veten tė vogėl tė flas pėr madhėshtitė tuaja, tė falemnderit qė tė kisha mik, tė falėmnderit qė tė njoha.

Shpirti yt pushoftė nė paqe!

I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr TY![/QUOTE]Bashkangjitem fjalve tua e Nderuara

Artisti 02-04-11 21:32

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Pėr mua ėshtė ky lajmi mė i hidhur nė pesėvjetėshin e fundit.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Me mall kujtoj shkrimet ēelike tė tė ndjerit, me mall kujtoj dashurin e tė ndjerit qė kishte pėr bashkėbisedues, me mall kujtoj gatishmėrin e tė ndjerit pėr tė na ndihmuar pėr ēdo problem qė kishim, me mall e kujtoj emėrin e tij i shkruar me shkronja tė arta.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]E nderuara familja Lajqi, pranoni ngushėllimet e mia.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Ishte dhe do tė mbetet mėsuesi i Dardanėve.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Humbje e madhe pėr tė gjithė ne.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Do tė kujtoj gjithmonė me mall.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Artisti[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]

Drenusha_80 02-04-11 22:00

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllime me te sinqerta per familjen Lajqi.

panta_rhei 02-04-11 22:02

Titulli: Lajmerim
 
Perballe vdekjes jemi te pafuqishem. E kote. S'kryejne pune as fjalet as ... :(

Te me ndjeni, por sincerisht pata deshire te mendoj se ky lajmerim ka lidhje dicka me 1 Prillin.

Ne ndergjegjen time kam qene i bindur se nje dite duhet t'i kerkoj publikisht falje ketij njeriu per arsye se vazhdimisht e kam qite ne pozite te keqe me postimet e mija.
Me vjen shume keq, tmerresisht keq, qe nuk kam arritur ta bej kete.

Ngushellime familjes. Le te ndihen krenare qe e paten te tille.

Diana007 02-04-11 22:12

Titulli: Lajmerim
 
Me vjen shum keq per kete lajm,ngushllime per familjen e ti,e forumin dardani!

Diana007&gazi-de

Guri i madh 02-04-11 22:17

Titulli: Lajmerim
 
ngushtllime per familjen lajqi i leht i qoft dheu i kosoves

AliSia 02-04-11 22:18

Titulli: Lajmerim
 
Ngushellime.

Antika 02-04-11 22:20

Titulli: Lajmerim
 
Do tė mbetet i paharruar edhe nė kujtesen tonė....

Ngushėllime familjes Lajqi!


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.