Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Pėrkujtim! (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=187)
-   -   Lajmerim (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=31364)

hasanmehmeti 02-04-11 22:25

Titulli: Lajmerim
 
Vertet lajme i dhimbshem ky qe lexova sonte.
U shpreh ngushellime familjes dhe farefisit Lajqi. All-llahun lus ta Fal dhe Meshiroje.

Me keqardhje,
Hasani

Skyfter 02-04-11 22:29

Titulli: Lajmerim
 
Pusho i qete i nderuar, ngushllime familjes-farefisit dhe shoqerise.

halla e madhe 02-04-11 22:33

Titulli: Lajmerim
 
Lajmi i vdekejes se Dilaverit me pikelloj pa mase,e pa besushme per mua!

Shprehi ngushllime familjes Lajci,zoti ju ndihmoft ti kalojne keto dite te renda pa te dashurin e tyre!

Shpirti tij u befte drite!


Dardania.de do ngele e zbrazet pa TY Dilaver,...perhere ngele ne zemrat tona i pa harruar ;(

e madhja halle(ashtu me quajte):(

Oqeani 02-04-11 22:42

Titulli: Lajmerim
 
Keto dite shume lajme te hidhura ndjeva per vdekje te rinise sone !

Ngushellime falimjes, te afermeve si dhe shokkeve.

Gentiani 02-04-11 22:55

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=3]i shpreh ngushellimet me te thella dhe te sinqerta familjes Lajqi, farefisit, miqeve dhe shokeve te tij, e njekohesishte deshiroj qe ta merrni forcen dhe ta perballoni kete dhimbje dhe humbje te madhe te djalit, bashkeshortit, vellaut dhe mikut Tuaj![/SIZE][/FONT]

[FONT=Trebuchet MS][SIZE=3]I qofte i lehte dheu ku tani ai pushon, te mbeten te gjalla e te jetojne ne ju kujtimet qe kishit per me te dashurin Tuaj![/SIZE][/FONT]

elvio 02-04-11 23:28

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Georgia]Ngushellimet e mija te sinqerta drejt familjes edhe te aferme te te ndjerit Dilaver.[/FONT]
[FONT=Georgia][/FONT]
[FONT=Georgia]Dheu i lehte.[/FONT]
[FONT=Georgia]Shpirti ne paqe.[/FONT]

Rozafa 02-04-11 23:43

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Garamond][SIZE=4]Ngushėllimet e mia mė tė thella e mė tė sinqerta pėr familjen Lajqi.Uroj qė nė kėto ditė tė vėshtira tė keni forcė tė pėrballoni dhimbjen qė ka kapluar familjen tuaj![/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=4]Qoftė i lehtė dheu mbi tė! [/SIZE][/FONT]

jadore 02-04-11 23:48

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]wow.! une perjetova shock..!..edhe kur lotet me dalin e turbullt lexoj lajmin dhe ngushllimet e juaja .! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]..vdekja sillet edhe neper virtualitet ..?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3].. merr nje jete.. nje njeri ..?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3].. interesant ..!..dhe kurr nuk e xhelozoj formen tone te te jetuarit as atehere kur ne qeshnim ,kendonim , grindeshim, zhurmonim per imtesira ..teke te te priveligjuarit nga luksi me emrin , jete e shendoshe ..[/SIZE][/FONT]
...[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]qe parajsen do te kete fituar kete e besoj , sepse ska se si te jete ndryshe nje krijese si Ai te gjente aq arsyeshmeri dhe pergjegjesi per punen e vet kundrejte neve ..[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]por ajo qe nuk e kuptoj eshte , athua ka forme te kuptoj qe ajo vlera dhe merita e personalitetit te tij beri qe te panjohurit ti bej miq dhe te qajne per te...?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]i qofte i lehte dheu.![/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]( te me ndjejne familjaret dhe antaret qe emrin nuk ja permendi , sepse dua te mendoj qe Ai eshte dhe vepron ende ne qender te Dardanise )[/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]p.s.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]wow....eshte postimi me i rende qe kam shkruar ne jeten time..[/SIZE][/FONT]

romansa 03-04-11 00:01

Titulli: Lajmerim
 
U ndjeva shume keq me kete lajme pikellues...
Shprehu ngushllimet e mia per familjen e te ndjerit Dilaver
I qofte dheu i leht!!!

bIgEr 03-04-11 03:03

Re: Lajmerim
 
Se pari ngushllimet e mia me te sinqerta per familjen Lajqi..
Mbeta pa fjal mbeta me sy hapur duke lexuar nuk po mund ti besoj syve se qka jom tu lexu..

Qoft dheu i leht per ty Naser..
Do na mungosh si mua edhe te gjithe antarve tjere ketu qe jane..

:'(:'(

Spo mund te gjej fjal per ty ishe aq i mrekullushem as i afert sa qe dardania sdo mund te hec pa ty..

Gloss 03-04-11 03:07

Re: Lajmerim
 
Ngushllimet e mia per familjen Lajqi..

Met vertet jam i shokuar shume do me mungosh mua shume personalisht dhe forumit dardania poashtu

Te qoft dheu i leht .....

Albonita 03-04-11 06:43

Titulli: Re: Lajmerim
 
[SIZE=2][B]Me vie kec cka lexoja ket mengjes, Ngushllimet e mia te sincerta per Familjen....Lajqi[/B].[/SIZE]

Buqja_ch 03-04-11 06:58

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllimet e mia per Familjen Lajqi ,, i qoft dheu i leht !!!!!!!

.

~AnnA~ 03-04-11 08:01

Titulli: Lajmerim
 
Jam thelle e prekur nga ky lajm:frown:
Ne shenje respekti shpreh ngushllimet e mija per familjen dhe miqt e Naserit...
S'kam fjale t'a pershkruaj madherine e tij, i tille do te mbetet ne kujtesen tone!!!
Eshte nje humbje e madhe si per familjen ashtu edhe per miqt dhe Furumin Dardania...pata fatin qe e njoha edhe permes shkronjave...
I qoft dheu i lehte!

Hajra 03-04-11 08:36

Titulli: Lajmerim
 
.....ndihem thelle i pikelluar per vdekjen e njeriut me nofken Dilaver, nuk pata rastin ta njoh ndryshe perveq botes virituale por mjafton sepse keshtu njoha shpirtin e nje njeriu te madhe me vlerat me te larta njerzore.Ishte njeriu i pare qe me dha komplimentet me te larta duke me ftuar te kyqem edhe ne forume tjera edhe ketu ne Dardani.Kishim idet dhe qellime qe i dedikoheshin vlerave te larta njerzore dhe patriotike, nuk mund ta harroi kurre luften qe bente kunder atyre qe u munduan ta njollosin figuren e Ibrahim Rugoves, dhe te ju them te drejten nuk kam hasur asnjeher ne boten virituale njeri qe mbrojti me shume te verteten dhe mosnjollosjen e Dr.Ibrahim Rugoves.

LAVDI


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.