Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Pėrkujtim! (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=187)
-   -   Lajmerim (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=31364)

Dilaver 02-04-11 18:26

Lajmerim
 
1 Bashkangjit/je
Une jam vellau i Dilaver Kosoves pasiqe paska probleme ne web faqen dardania de.. smujta te regjistroj nofken e re dhe po perdor nofken e te ndjerit
Desha te lajmroj se Vellau im Naser Lajqi me nofken (Dilaver ) vdiq me 28.02.11
duke na len perjet te pikelluar...


[IMG]http://dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1873&stc=1&d=1301764691[/IMG]

Postuar nga vellau Afrim Lajqi...
[URL]http://www.facebook.com/afrim[/URL]

Llapjani_HH 02-04-11 18:34

Titulli: Lajmerim
 
[B]Ngushllimet e mia familjes sė Dilaverit

[/B]

Murgesha 02-04-11 18:34

Titulli: Lajmerim
 
E nderuara Familja Lajqi!

Ju dergoj ngushellimet e mia me te sinqerta per humbjen e birit, vellaut, tuaj.

Mbetem krenare qe kam pas rastin te njoh birin e vellaun tuaj Dilaver Kosoven, e ndaj me ju ket dhimbje.

I perjetshem qofte kujtimi per te e i qoft i leht dheu i Kosoves.

Pusho ne paqe i nderuari Dil!

uliksi31 02-04-11 18:39

Titulli: Lajmerim
 
Shprehi ngushellimet e mia me te thella per vdekjen e Naserit, shokut dhe bashkpuntorit shume vjecar ne dardani..
Zoti ju lasht shnosh dhe t'u Jap gajretin ta perballoni kete humbje te madhe familjare... Inshalla shperblehet me xhenet...

Uliksi

Peja-Boy 02-04-11 18:40

Titulli: Lajmerim
 
[CENTER][B]Ngushllime Familjes Lajqi per humbjen e Naserit !![/B][/CENTER]

Hajra 02-04-11 18:40

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllime e nderuara familje Lajqi, i lehte i cofte dheu, shpirti i tije u preft ne paqe.

Ka qene nje njeri me vyrtyte te larta pasi qe kam pase rastin ta njohe ne nje forum tjeter.

4peace 02-04-11 18:47

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=3]*

[U][B][SIZE=5]Ngushėllimet[/SIZE][/B][/U] mė tė sinqerta...


...gjithė familjes dhe farefisit!


*[/SIZE][/FONT]

rastesishT 02-04-11 18:49

Titulli: Lajmerim
 
Ngushellime.

ShEjToNkA 02-04-11 18:57

Titulli: Lajmerim
 
Familjes Lajci ngushllimet me tė sinqerta!


Pushofsh nė paqė i nderuar Dilaver, do ngelesh pėrjetsishtė njė shembull i pazevėndsueshėm!

Familjes Zoti ua qoftė gajretin, atė e shpėrbleftė me xhehnet!

valiii 02-04-11 19:10

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllime familjareve, inshalla ne xhennet !

Dreni30 02-04-11 19:21

Titulli: Lajmerim
 
Ngushėllimet mė tė sincerta pėr familjen Lajci.

Jeta e bėnė tė vetėn, por ne jemi ata qė ruajm kujtimet pėr njėri tjetrin.
Naseri ka bėrė shumė pėr ruajtjen e kėtij forumi, njėherit ka treguar bujarin shpirtėrore. Do tė mbetet i paharruar......

Lavdi i qoft.

Dallandyshja_718 02-04-11 19:27

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllimet me te sinqerta familjes Lajqi, Zoti j'u dhashte gajretin te perballoni humbjen e t'birit dhe vellaut tuaj, Naser, Zoti e shperbleft me xhennet!

Dallandyshja (B.R)

ArBereSha 02-04-11 19:33

Titulli: Lajmerim
 
Perkulem para Ju Zoti Naser (Dilaver),me respekt dhe dhimbje te thelle ne shpirte.
Ngushllimet me te sinqerta per te gjithe!!!!!
Shfrytezoj Rastin ti shprehi ngushllime Familjes se tij...paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....ishte njer i zgjuar,i vendosur i afte,i urt,kuptushem,Guximshem,tolerant,krenar. te humbesh nje njeri si Dilaverin Vertet eshte humbje e madhe .Qdo fjal per ty percjell dhimbje ne keto momente. kontriboi shume edhe per dardania.de...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona nje nder figurat me te zgjuara.Legjenda nuk vdes kur per her do jesh ne mesin ton :(:( Z.Naser
I qofte i lehte dheu -----

Ngushllimee!!!

Zana_ch 02-04-11 19:42

Titulli: Lajmerim
 
Me dhimbje e pikellim te thelle e pranova sot ket lajm te kopshem,me mungojn fjalet te shpreh dhimbjen time per ket fatkeqesi.
Ngushllime familjes Lajqi, ndersa te ndjerin Zoti e pranoft ne Mbreterin e Tij Qiellore.

[IMG]http://www.nemsplace.co.uk/e107_images/joy/candle.gif[/IMG]

Kercovari 02-04-11 20:03

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Georgia][SIZE=3]Jeta nuk na ndihmon gjithmonė pėr tė haruar dhimbjen dhe tė hjek barrėn. Por kjo na jep fuqi dhe na shoqėron pėrmes orėve tė vėshtira drejt njė ditė tė re,duke na zbutur dhimbjen me kujtimet e shtrejta pėr njeriun e dashur qė na ka lėnė pas, pėr ta kujtuar gjatė gjithė jetės.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]Ngushullimet e mija Familjes Lajqi.[/SIZE][/FONT]

iDeeaLi 02-04-11 20:29

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllime nga iDeaLi

Idila 02-04-11 20:40

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Ju shpreh ngushėllimet mė tė thella e tė sinqerta. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Shpirti iu prehtė nė paqe![/SIZE][/FONT]

tipi engjellor 02-04-11 20:56

Titulli: Lajmerim
 
Ngushellimet e mija me te sinqerta e shpirti i tij u prehte ne paqe e gjenet,edhe pse skam pasur rastin te shoh postimet e tij po me takon te shpreh ngushellimet per kete antar te kesaj familje te madhe dardane........

Murgesha 02-04-11 21:00

Titulli: Lajmerim
 
Dardania sot ėshtė varfėruar pa mikun tonė tė madh [B]Dilaverin[/B] alias [B]Bondin[/B] tė cilin e njohėm, rrespektuam e nderuam shumica e anėtarėve nė kėtė forum.

I madh ishe e i madh do mbetesh nė zemrat e atyre qė tė njohėn shpirtin e mendjen!

Emri i forumit Dardan gjithmonė do tė lidhet me emrin e pishtarit, pionierit e udhėheqėsit tė saj qė me gjallėri e menquri tė pashoqe arriti tė na udhėheq, bashkoj e miqėsoj shqiptarė nga tė gjitha anėt e botės!

Miku im, e ndjej veten tė vogėl tė flas pėr madhėshtitė tuaja, tė falemnderit qė tė kisha mik, tė falėmnderit qė tė njoha.

Shpirti yt pushoftė nė paqe!

I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr TY!

turisti 02-04-11 21:10

Titulli: Lajmerim
 
[I][B]Ngushllimet me te sinqerta familjes se [SIZE=2]Bondit[/SIZE] ,bashkpunetoreve dhe atyre qe kan pas rast me njoft.[/B][/I]

vjeshta 02-04-11 21:13

Titulli: Lajmerim
 
Derisa une festoja datelindjen me familjen dhe shoqerine time njekohesishte nje tjeter familje me shoqerin e saj qanin humbjen e familjarit dhe shokut te tyre !Nga e gjitha kjo kuptova ,se te gjitha ditet qenkan per tu qare dhe per ti gezuar !

Ngushlllime familjes se tij ,ngushllime stafit dhe te gjithe antareve te forumit Dardane ,ndersa Bondi u preft i qete .


Vjeshta!

emine 02-04-11 21:19

Titulli: Lajmerim
 
[SIZE=3]Ngushllime familjes Bondit,[/SIZE]

ArBereSha 02-04-11 21:27

Titulli: Lajmerim
 
[QUOTE=Murgesha;2049218]Dardania sot ėshtė varfėruar pa mikun tonė tė madh [B]Dilaverin[/B] alias [B]Bondin[/B] tė cilin e njohėm, rrespektuam e nderuam shumica e anėtarėve nė kėtė forum.

I madh ishe e i madh do mbetesh nė zemrat e atyre qė tė njohėn shpirtin e mendjen!

Emri i forumit Dardan gjithmonė do tė lidhet me emrin e pishtarit, pionierit e udhėheqėsit tė saj qė me gjallėri e menquri tė pashoqe arriti tė na udhėheq, bashkoj e miqėsoj shqiptarė nga tė gjitha anėt e botės!

Miku im, e ndjej veten tė vogėl tė flas pėr madhėshtitė tuaja, tė falemnderit qė tė kisha mik, tė falėmnderit qė tė njoha.

Shpirti yt pushoftė nė paqe!

I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr TY![/QUOTE]Bashkangjitem fjalve tua e Nderuara

Artisti 02-04-11 21:32

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Pėr mua ėshtė ky lajmi mė i hidhur nė pesėvjetėshin e fundit.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Me mall kujtoj shkrimet ēelike tė tė ndjerit, me mall kujtoj dashurin e tė ndjerit qė kishte pėr bashkėbisedues, me mall kujtoj gatishmėrin e tė ndjerit pėr tė na ndihmuar pėr ēdo problem qė kishim, me mall e kujtoj emėrin e tij i shkruar me shkronja tė arta.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]E nderuara familja Lajqi, pranoni ngushėllimet e mia.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Ishte dhe do tė mbetet mėsuesi i Dardanėve.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Humbje e madhe pėr tė gjithė ne.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Do tė kujtoj gjithmonė me mall.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2]Artisti[/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=2][/SIZE][/FONT]

Drenusha_80 02-04-11 22:00

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllime me te sinqerta per familjen Lajqi.

panta_rhei 02-04-11 22:02

Titulli: Lajmerim
 
Perballe vdekjes jemi te pafuqishem. E kote. S'kryejne pune as fjalet as ... :(

Te me ndjeni, por sincerisht pata deshire te mendoj se ky lajmerim ka lidhje dicka me 1 Prillin.

Ne ndergjegjen time kam qene i bindur se nje dite duhet t'i kerkoj publikisht falje ketij njeriu per arsye se vazhdimisht e kam qite ne pozite te keqe me postimet e mija.
Me vjen shume keq, tmerresisht keq, qe nuk kam arritur ta bej kete.

Ngushellime familjes. Le te ndihen krenare qe e paten te tille.

Diana007 02-04-11 22:12

Titulli: Lajmerim
 
Me vjen shum keq per kete lajm,ngushllime per familjen e ti,e forumin dardani!

Diana007&gazi-de

Guri i madh 02-04-11 22:17

Titulli: Lajmerim
 
ngushtllime per familjen lajqi i leht i qoft dheu i kosoves

AliSia 02-04-11 22:18

Titulli: Lajmerim
 
Ngushellime.

Antika 02-04-11 22:20

Titulli: Lajmerim
 
Do tė mbetet i paharruar edhe nė kujtesen tonė....

Ngushėllime familjes Lajqi!

hasanmehmeti 02-04-11 22:25

Titulli: Lajmerim
 
Vertet lajme i dhimbshem ky qe lexova sonte.
U shpreh ngushellime familjes dhe farefisit Lajqi. All-llahun lus ta Fal dhe Meshiroje.

Me keqardhje,
Hasani

Skyfter 02-04-11 22:29

Titulli: Lajmerim
 
Pusho i qete i nderuar, ngushllime familjes-farefisit dhe shoqerise.

halla e madhe 02-04-11 22:33

Titulli: Lajmerim
 
Lajmi i vdekejes se Dilaverit me pikelloj pa mase,e pa besushme per mua!

Shprehi ngushllime familjes Lajci,zoti ju ndihmoft ti kalojne keto dite te renda pa te dashurin e tyre!

Shpirti tij u befte drite!


Dardania.de do ngele e zbrazet pa TY Dilaver,...perhere ngele ne zemrat tona i pa harruar ;(

e madhja halle(ashtu me quajte):(

Oqeani 02-04-11 22:42

Titulli: Lajmerim
 
Keto dite shume lajme te hidhura ndjeva per vdekje te rinise sone !

Ngushellime falimjes, te afermeve si dhe shokkeve.

Gentiani 02-04-11 22:55

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=3]i shpreh ngushellimet me te thella dhe te sinqerta familjes Lajqi, farefisit, miqeve dhe shokeve te tij, e njekohesishte deshiroj qe ta merrni forcen dhe ta perballoni kete dhimbje dhe humbje te madhe te djalit, bashkeshortit, vellaut dhe mikut Tuaj![/SIZE][/FONT]

[FONT=Trebuchet MS][SIZE=3]I qofte i lehte dheu ku tani ai pushon, te mbeten te gjalla e te jetojne ne ju kujtimet qe kishit per me te dashurin Tuaj![/SIZE][/FONT]

elvio 02-04-11 23:28

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Georgia]Ngushellimet e mija te sinqerta drejt familjes edhe te aferme te te ndjerit Dilaver.[/FONT]
[FONT=Georgia][/FONT]
[FONT=Georgia]Dheu i lehte.[/FONT]
[FONT=Georgia]Shpirti ne paqe.[/FONT]

Rozafa 02-04-11 23:43

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Garamond][SIZE=4]Ngushėllimet e mia mė tė thella e mė tė sinqerta pėr familjen Lajqi.Uroj qė nė kėto ditė tė vėshtira tė keni forcė tė pėrballoni dhimbjen qė ka kapluar familjen tuaj![/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=4]Qoftė i lehtė dheu mbi tė! [/SIZE][/FONT]

jadore 02-04-11 23:48

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]wow.! une perjetova shock..!..edhe kur lotet me dalin e turbullt lexoj lajmin dhe ngushllimet e juaja .! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]..vdekja sillet edhe neper virtualitet ..?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3].. merr nje jete.. nje njeri ..?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3].. interesant ..!..dhe kurr nuk e xhelozoj formen tone te te jetuarit as atehere kur ne qeshnim ,kendonim , grindeshim, zhurmonim per imtesira ..teke te te priveligjuarit nga luksi me emrin , jete e shendoshe ..[/SIZE][/FONT]
...[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]qe parajsen do te kete fituar kete e besoj , sepse ska se si te jete ndryshe nje krijese si Ai te gjente aq arsyeshmeri dhe pergjegjesi per punen e vet kundrejte neve ..[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]por ajo qe nuk e kuptoj eshte , athua ka forme te kuptoj qe ajo vlera dhe merita e personalitetit te tij beri qe te panjohurit ti bej miq dhe te qajne per te...?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]i qofte i lehte dheu.![/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]( te me ndjejne familjaret dhe antaret qe emrin nuk ja permendi , sepse dua te mendoj qe Ai eshte dhe vepron ende ne qender te Dardanise )[/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]p.s.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]wow....eshte postimi me i rende qe kam shkruar ne jeten time..[/SIZE][/FONT]

romansa 03-04-11 00:01

Titulli: Lajmerim
 
U ndjeva shume keq me kete lajme pikellues...
Shprehu ngushllimet e mia per familjen e te ndjerit Dilaver
I qofte dheu i leht!!!

bIgEr 03-04-11 03:03

Re: Lajmerim
 
Se pari ngushllimet e mia me te sinqerta per familjen Lajqi..
Mbeta pa fjal mbeta me sy hapur duke lexuar nuk po mund ti besoj syve se qka jom tu lexu..

Qoft dheu i leht per ty Naser..
Do na mungosh si mua edhe te gjithe antarve tjere ketu qe jane..

:'(:'(

Spo mund te gjej fjal per ty ishe aq i mrekullushem as i afert sa qe dardania sdo mund te hec pa ty..


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.