Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Diskutime Shoqėrore (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=111)
-   -   A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert????? (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13996)

turisti 26-07-04 16:14

Tungi juve.Hapi i vogel eshte prej genjeshtres e deri te vrasja.Mundojuni te folni drejt sepse shumica sot edhe ashtu nuk flasin drejt dhe nuk ju besojne edhe qe folni ju... :wink:

Barbaroza 26-07-04 16:18

[b]
Po dyshoj dhe une te kete mbetur njeri i sinqerte dikund :idea: [/b]

uliksi31 26-07-04 18:04

[quote=Barbaroza][b]
Po dyshoj dhe une te kete mbetur njeri i sinqerte dikund :idea: [/b][/quote]

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Loloku 26-07-04 20:09

[quote=Barbaroza][b]
Po dyshoj dhe une te kete mbetur njeri i sinqerte dikund :idea: [/b][/quote]

Mos Barbaroza, te lutem, sepse thone: i pabesi nuk beson dhe kjo mund te komentohet ngjajshem edhe per ndershmerine dhe kudo qe te mbetesh i/e vetmuar nuk mund te mbijetosh le me te gezosh!

Barbaroza 26-07-04 20:16

[quote=Loloku][quote=Barbaroza][b]
Po dyshoj dhe une te kete mbetur njeri i sinqerte dikund :idea: [/b][/quote]

Mos Barbaroza, te lutem, sepse thone: i pabesi nuk beson dhe kjo mund te komentohet ngjajshem edhe per ndershmerine dhe kudo qe te mbetesh i/e vetmuar nuk mund te mbijetosh le me te gezosh![/quote]

[b]Loloku,keshtu them sa here e perjetoj ndonje mossinqeritet.Kjo ishte ndoshta moment,u ndjeva ashtu dhe shkrova.
Nese kam lenduar dike,kerkoj ndjese![/b]

Loloku 26-07-04 20:20

[quote=Barbaroza]Loloku,keshtu them sa here e perjetoj ndonje mossinqeritet.Kjo ishte ndoshta moment,u ndjeva ashtu dhe shkrova.
Nese kam lenduar dike,kerkoj ndjese![/b][/quote]

Po, Barbaroza, ishte e kuptueshme, nuk ka kush pse te lendohet, e lenduara ishe ti dhe kurre mos qofsh e lenduar, por vetem e gezuar!

Gentiana 27-07-04 19:25

:arrow: [b][color=darkred]Prap po them, sa me pak te jet njeri i sinqert aq me mir, dhe me veshtir me te lenduar dikush!![/color][/b]

Honesty^uk. 27-07-04 20:25

[quote=Gentiana]:arrow: [b][color=darkred]Prap po them, sa me pak te jet njeri i sinqert aq me mir, dhe me veshtir me te lenduar dikush!![/color][/b][/quote]

[color=green][b] kete mendim e kam shprehur moti une Genta
deh ashtu eshte .
por kjo teme ka domethenie tjeter[/b][/color]

Gentiana 27-07-04 20:32

[quote=Honesty^uk.]

[color=green][b] kete mendim e kam shprehur moti une Genta
deh ashtu eshte .
por kjo teme ka domethenie tjeter[/b][/color][/quote]

[b][color=darkred]E kam te kjart Honesty^uk, dhe pikerisht ashtu edhe u pergjigja, dmth esht gabim te tregohesh gjithmon i sinqert!!!! kte kohev te fundit e mora vesh, me shum se kurr.........[/color][/b]

Honesty^uk. 27-07-04 20:45

[quote=Gentiana][quote=Honesty^uk.]

[color=green][b] kete mendim e kam shprehur moti une Genta
deh ashtu eshte .
por kjo teme ka domethenie tjeter[/b][/color][/quote]

[b][color=darkred]E kam te kjart Honesty^uk, dhe pikerisht ashtu edhe u pergjigja, dmth esht gabim te tregohesh gjithmon i sinqert!!!! kte kohev te fundit e mora vesh, me shum se kurr.........[/color][/b][/quote]

[color=green]
[b]genta vetem per tu deshperuar mos u deshpero se
akoma je e re dhe jeta ka shume te papritura sidomos kur nuk e organizon ashtu sic duhet[/b][/color]

Gentiana 27-07-04 20:49

[b][color=darkred]te flm per keshill... Ka njerez se nuk ja vlen as te deshperohet njeriu, keshtu qe do ta marr parasysh ket keshill tenden...

Genta[/color][/b]

Honesty^uk. 27-07-04 21:41

[quote=Gentiana][b][color=darkred]te flm per keshill... Ka njerez se nuk ja vlen as te deshperohet njeriu, keshtu qe do ta marr parasysh ket keshill tenden...

Genta[/color][/b][/quote]


[color=green][b]ska problem per falenderim Genta
dhe eshte e vertet se ka njerez te tille, por ishalla nuk i kemi ne
risk.[/b][/color]

turisti 28-07-04 01:59

Jo,sepse SINQERITETI ESHTE GENJESHTRA E PA ZBULUAR.NE ATE MOMENT KUR ZBULOHET NUK ESHTE ME SINQERITET ,POR GENJESHTER. :wink:

Honesty^uk. 28-07-04 17:30

[quote=turisti]Jo,sepse SINQERITETI ESHTE GENJESHTRA E PA ZBULUAR.NE ATE MOMENT KUR ZBULOHET NUK ESHTE ME SINQERITET ,POR GENJESHTER. :wink:[/quote]


[color=green][b]o kalle kalle
e qitja tymin

turist te pershendes dhe ishalla se shpejti mbarojn udhetimet tuaja turistike sepse po shihet qe te paska humbur aftesia per ti kuptuar gjerat drejt[/b][/color]

turisti 28-07-04 19:18

Ju pershendes te gjithve,ha,ha,ha,ha,...Lehte eshte te lexojsh,veshtire eshte te kuptojsh,a edhe me veshtire te dominojsh... :wink:


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.