Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Mėsime nga Kurani (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=136)
-   -   Urime Festa e Fiter Bajramit (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=25722)

Blu_sky 29-09-08 16:02

Urime Festa e Fiter Bajramit
 
I uroj te gjith besimtaret musliman festen e Bajramit,e posaqerisht ata te cilet kan agjeruar muajn e shejt te Ramazanit.

LABI 29-09-08 16:11

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
I uroj festen e Bajaramit , te gjithe besimtareve musliman .

Dardan Kastrati 29-09-08 19:11

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
[URL="http://www.albanianglitters.com/"][IMG]http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif[/IMG][/URL]

limpx 29-09-08 19:20

[ Urime ] Pėr Tė Gjitha Festat :P
 
Sdi a muj me hi neser kshtut qe pe kryj me soden :P

Drita e kėsaj dite le ta ngroh Shpirtin tuaj. Gėzimi le ta mund hidhėrimin, Zoti ua shtoftė tė mirat. Me fat Bajramin!!!

Oqeani 29-09-08 20:35

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
[I][COLOR="DarkOrchid"]Ju Uroj Festen e Bajramit[/COLOR][/I]

romansa 29-09-08 21:00

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
[IMG]http://galeria.kurandhesunet.net/albums/userpics/10152/normal_Gezuar%2520Fiter-Bajramin.jpg[/IMG]

Denyy88 29-09-08 23:17

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
Allahu ja pranoft agjerimin te gjithve....Njeherit Urime festen e fiter Bajramit

Giovanni 30-09-08 08:34

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
Te gjithe besimtarve musliman ju uroj festen e Fiter Bajramit ME FAT BAJRAMIN.

[IMG]http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram9.gif[/IMG]

gazi-de 30-09-08 08:42

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
[IMG]http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif[/IMG]
Me Fat Fiter Bajramin te gjith Muslimanve,Paqja e dashuria qofshin gjithehere me ne.

selvija 30-09-08 08:44

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
[B][I][SIZE=3][COLOR=#006666]Urime festa e Fiter Bajramit[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=3][COLOR=#006666]
[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=2][COLOR=#00ff00]Antar te nderuar kudo qofshi Allahu i madhruar qoft meshir ,shendet, bereqet, mirsi, lumturi,prosporitet, knaqesi , ne familjet tuja,Allahu meshirusi dhe mshirbersi na i mshiroft familjet tona na i fshift gjynahet me dije apo pa dije na i shtoft sevapet,ne Dynja dhe Ahiret.[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=2][COLOR=#00ff00]Allhu na e pranoft Agjerimin dhe na e permisoft gjendjen ne qdo pikpamje dhe sfer te jetes,[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=2][COLOR=#00ff00]Edhe nje her vllezer dhe motra Muslimane uruar festa e Futer Bajramit
[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0033]RRespekt nga Selvija..
[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

[B][I][SIZE=2][COLOR=#ff0033][IMG]http://i279.photobucket.com/albums/kk138/Mekanikuu/bajram4.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/I][/B]

lyra2 30-09-08 09:19

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
Urime Fiter Bajramin..

ritta 30-09-08 09:43

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
Me fat Festa e Bajramit. Paqja dhe meshira e Zotit qofshin mbi ju.

Pupi 30-09-08 09:48

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
[FONT=Lucida Console][B]Me fat Festat e Bajramit per te gjithe besimtaret qe i festojn.[/B][/FONT]

Virti 30-09-08 10:35

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
[SIZE=5][COLOR=red]me fat ju kofte festa e Bajramit! :smile: [/COLOR][/SIZE]

LABI 30-09-08 10:35

Titulli: Urime Festa e Fiter Bajramit
 
Urime , Urime Fiter Bajramin !


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.