Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Chat-Dhoma #Dardania (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=152)
-   -   Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline. (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=19405)

HoteL-MadriD 06-05-06 00:17

Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.
 
Qėllimi i kėsaj teme ėshtė qė tė sqarojmė Vizitorėt/Antarėt se si duhet vepruar nqse keni akill , zline , Sqline etc etc.

[B]1- [/B][COLOR=black][B]Nqs keni Akill/Zline ne rrjet duhet te veproni ne kte menyre:[/B]
[/COLOR]
Hapni nje teme te re ne kete nen-forum dhe postoni IP e sakte qe ju keni dhe sapo ta shofe problemin e IP suaj [COLOR=red][B]BeK[/B][/COLOR] apo [COLOR=red][B]GjIlAnAsI_cSi[/B][/COLOR] do t ju jape nje pergjigje .

[B]2- [/B][COLOR=black][B]Nqs keni Nickname te bllokuar ne Sqline apo Freeze:
[/B][/COLOR]
Nese mendoni se ju eshte bllokuar padrejtesisht ju lutemi beni nje ankese ne kete pjese te forumit dhe sapo te lexoj [B][COLOR=#ff0000]BeK[/COLOR][/B] apo [COLOR=red][B]GjIlAnAsI_cSi[/B][/COLOR] do ta shqyrtoje ankesen tuaj dhe te jeni te sigurte qe nqs se keni te drejte gjithcka do te zgjidhet .

Mos harroni dhe nje gje qe te keni parasysh qe nje IRCOP nuk duhet te ofendohet ne as njė menyrė, qofte dhe ne privat.

Stafi #Dardania

Medaljoni-CH 27-05-09 01:29

Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.
 
[quote=HoteL-MadriD]Qėllimi i kėsaj teme ėshtė qė tė sqarojmė Vizitorėt/Antarėt se si duhet vepruar nqse keni akill , zline , Sqline etc etc.

[B]1- [/B][COLOR=black][B]Nqs keni Akill/Zline ne rrjet duhet te veproni ne kte menyre:[/B]
[/COLOR]
Hapni nje teme te re ne kete nen-forum dhe postoni IP e sakte qe ju keni dhe sapo ta shofe problemin e IP suaj [COLOR=red][B]BeK[/B][/COLOR] apo [COLOR=red][B]GjIlAnAsI_cSi[/B][/COLOR] do t ju jape nje pergjigje .

[B]2- [/B][COLOR=black][B]Nqs keni Nickname te bllokuar ne Sqline apo Freeze:[/B]
[/COLOR]
Nese mendoni se ju eshte bllokuar padrejtesisht ju lutemi beni nje ankese ne kete pjese te forumit dhe sapo te lexoj [B][COLOR=#ff0000]BeK[/COLOR][/B] apo [COLOR=red][B]GjIlAnAsI_cSi[/B][/COLOR] do ta shqyrtoje ankesen tuaj dhe te jeni te sigurte qe nqs se keni te drejte gjithcka do te zgjidhet .

Mos harroni dhe nje gje qe te keni parasysh qe nje IRCOP nuk duhet te ofendohet ne as njė menyrė, qofte dhe ne privat.

Stafi #Dardania[/quote]

Pershendetje ju Staf i nderuar.

Unč rastesishte duke ēortuar nje te krisur! ēč me te vertetč terbonte harmonin ton ne chat. jam prejashtuar (Simpatik-CH) ju lutem me tregoni si mundem te rikyēem sčrish me nofken time tč meparshme pra (Simpatik-CH). per ndihmen e juaj ju Pčrshendes Pčrzemersisht.

VIVA 07-08-14 23:11

Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.
 
Closing Link: VIVA[178.*.*.*] (User has been banned from AlbaIRC (no Clones.)) qe 10 vite rri ne chat ende asnjeher ska ndodh me u mer un me ksi senesh e kshtu qe se kuptoj pse te kem ndales un me hy ne chat ju kisha lut ni pergjigje te shpejt nese ka mundesi

Zero Cool 08-08-14 16:08

Titulli: Si duhet te veproni nqse keni marė akill , zline , Sqline.
 
[QUOTE=VIVA;2293996]Closing Link: VIVA[178.*.*.*] (User has been banned from AlbaIRC (no Clones.)) qe 10 vite rri ne chat ende asnjeher ska ndodh me u mer un me ksi senesh e kshtu qe se kuptoj pse te kem ndales un me hy ne chat ju kisha lut ni pergjigje te shpejt nese ka mundesi[/QUOTE]


VIVA, fatkeqesisht operatoret e chatit ka kohe qe nuk frekuentojne ksajde, keshtuqe nuk pres te marresh pergjegjen e duhur (ishalla jam gabim).

Te kisha propozu te futesh me ndonjerin nga proxyt ne chat dhe te pyesesh operatoret e dhomes, nese je i prejashtuar nga serveri atehere drejtoju ndonjerit nga IRCOP.


Sukses.

PS: Ti si frekuentues 10 vjeqar i chatit duhet te kesh mesu tanime qe IP adresen tende nuk duhet te shfaqesh askund shkaku i keqperdorimeve te ndryshe si dhe bot-syn sulmeve, per kete edhe e bera te padukshme.


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.