Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Pėrshėndetje dhe Urime (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=116)
-   -   Albonita (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=23400)

Albonita 09-12-07 14:45

Albonita
 
[B][I][FONT=Arial Black][COLOR=magenta]Shperesoj se do ja kalojm mir ketu ne Dardania .de Me Respekt Albonita.!!![/COLOR][/FONT][/I][/B]

LuLjaa 09-12-07 15:02

Titulli: Pershendetje per te Gjith.!!
 
[FONT=Georgia]Albonita Pershendetje dhe t'deshiroj argetim te kendeshem.[/FONT]
[FONT=Georgia][/FONT]
[FONT=Georgia][img]http://s.rimg.info/58f56f281ae538c71a0e2d49e61df996.gif[/img][/FONT]

Albaner 09-12-07 15:03

Titulli: Pershendetje per te Gjith.!!
 
Mir se erdhe Albonita Shpresoj se do ja kalosh sa me mIR :)

DritonPR 09-12-07 19:29

Titulli: Albonita
 
Mire se erdhe Albonita, dhe kalofsh sa me bukur

Albonita 10-12-07 12:14

Titulli: Albonita
 
Lulja ,Albaner edhe DritonPR Ju falemnderoj shum per ket pritje te ngrohet, jeni edhe ju te pershendetur nga ana ime, me Rrespekt Albonita.!!

Arkza 10-12-07 12:17

Titulli: Albonita
 
Albonita Mirse Erdhe ne Mesin ton Besoj qe Dote ja Kalofsh Mire me Neve ...........:smile:

Cia-Ferizaj 10-12-07 12:21

Titulli: Albonita
 
hajt se edhe un te pershendes

Albonita 10-12-07 20:44

Titulli: Albonita
 
Arkza edhe Cia-Ferizaj flm per pershendejten tuaj ,,, jeni edhe ju te pershendetur nga ana ime me Rrespekt Albonita.!!

Dardan Kastrati 10-12-07 20:48

Titulli: Albonita
 
Albonita pershendetje ,uroj te ia kalosh sa me mire ne mesin tone ........

Albonita 10-12-07 21:16

Titulli: Albonita
 
Dardan Kastrati flm per pershendetjen tende ,shpresoj se do kalojm mir te gjith sebashku ,,,nje pershendetje te ngrohet edhe per ty nga Albonita.

Dardan Kastrati 10-12-07 21:21

Titulli: Albonita
 
[quote=Albonita]Dardan Kastrati flm per pershendetjen tende ,shpresoj se do kalojm mir te gjith sebashku ,,,nje pershendetje te ngrohet edhe per ty nga Albonita.[/quote]
te flm per pershendetjen tende, ngrohetesia dhe lumturia te ndjekte ne cso hap te jetes tende , suksese........

Albonita 11-12-07 12:41

Titulli: Albonita
 
[quote=Dardan Kastrati]te flm per pershendetjen tende, ngrohetesia dhe lumturia te ndjekte ne cso hap te jetes tende , suksese........[/quote] Fl per Thenjen tende shum , me Rrespekt Albonita.!

Xuki 11-12-07 15:00

Titulli: Albonita
 
[SIZE=3][COLOR=indigo]Mirė se erdhe Albonita. Kalo qaste tė kėndshmė nė kėtė forum tė bukur.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b0082][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b0082]Pėrshėndetje[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b0082][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b0082]Xuki [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b0082][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b0082]Pėr TY:[/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://www.blume2000.de/images/produktbilder/98256_5.jpg[/IMG]

Ma-Origano 11-12-07 15:45

Titulli: Albonita
 
gjithasthu Abonita edhe un shpresoj se do kaloni mire!

turisti 11-12-07 15:56

Titulli: Albonita
 
[B][I][SIZE=4]Mire se erdhe e nderuara.[/SIZE][/I][/B]
[B][/B]
[B][I]TURISTI.[/I][/B]
[B][/B]
[IMG]http://noahendaniquesmam.web-log.nl/photos/uncategorized/roos_1.jpg[/IMG]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.