Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Pėrkujtim! (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=187)
-   -   Lajmerim (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=31364)

Dilaver 02-04-11 18:26

Lajmerim
 
1 Bashkangjit/je
Une jam vellau i Dilaver Kosoves pasiqe paska probleme ne web faqen dardania de.. smujta te regjistroj nofken e re dhe po perdor nofken e te ndjerit
Desha te lajmroj se Vellau im Naser Lajqi me nofken (Dilaver ) vdiq me 28.02.11
duke na len perjet te pikelluar...


[IMG]http://dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1873&stc=1&d=1301764691[/IMG]

Postuar nga vellau Afrim Lajqi...
[URL]http://www.facebook.com/afrim[/URL]

Llapjani_HH 02-04-11 18:34

Titulli: Lajmerim
 
[B]Ngushllimet e mia familjes sė Dilaverit

[/B]

Murgesha 02-04-11 18:34

Titulli: Lajmerim
 
E nderuara Familja Lajqi!

Ju dergoj ngushellimet e mia me te sinqerta per humbjen e birit, vellaut, tuaj.

Mbetem krenare qe kam pas rastin te njoh birin e vellaun tuaj Dilaver Kosoven, e ndaj me ju ket dhimbje.

I perjetshem qofte kujtimi per te e i qoft i leht dheu i Kosoves.

Pusho ne paqe i nderuari Dil!

uliksi31 02-04-11 18:39

Titulli: Lajmerim
 
Shprehi ngushellimet e mia me te thella per vdekjen e Naserit, shokut dhe bashkpuntorit shume vjecar ne dardani..
Zoti ju lasht shnosh dhe t'u Jap gajretin ta perballoni kete humbje te madhe familjare... Inshalla shperblehet me xhenet...

Uliksi

Peja-Boy 02-04-11 18:40

Titulli: Lajmerim
 
[CENTER][B]Ngushllime Familjes Lajqi per humbjen e Naserit !![/B][/CENTER]

Hajra 02-04-11 18:40

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllime e nderuara familje Lajqi, i lehte i cofte dheu, shpirti i tije u preft ne paqe.

Ka qene nje njeri me vyrtyte te larta pasi qe kam pase rastin ta njohe ne nje forum tjeter.

4peace 02-04-11 18:47

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=3]*

[U][B][SIZE=5]Ngushėllimet[/SIZE][/B][/U] mė tė sinqerta...


...gjithė familjes dhe farefisit!


*[/SIZE][/FONT]

rastesishT 02-04-11 18:49

Titulli: Lajmerim
 
Ngushellime.

ShEjToNkA 02-04-11 18:57

Titulli: Lajmerim
 
Familjes Lajci ngushllimet me tė sinqerta!


Pushofsh nė paqė i nderuar Dilaver, do ngelesh pėrjetsishtė njė shembull i pazevėndsueshėm!

Familjes Zoti ua qoftė gajretin, atė e shpėrbleftė me xhehnet!

valiii 02-04-11 19:10

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllime familjareve, inshalla ne xhennet !

Dreni30 02-04-11 19:21

Titulli: Lajmerim
 
Ngushėllimet mė tė sincerta pėr familjen Lajci.

Jeta e bėnė tė vetėn, por ne jemi ata qė ruajm kujtimet pėr njėri tjetrin.
Naseri ka bėrė shumė pėr ruajtjen e kėtij forumi, njėherit ka treguar bujarin shpirtėrore. Do tė mbetet i paharruar......

Lavdi i qoft.

Dallandyshja_718 02-04-11 19:27

Titulli: Lajmerim
 
Ngushllimet me te sinqerta familjes Lajqi, Zoti j'u dhashte gajretin te perballoni humbjen e t'birit dhe vellaut tuaj, Naser, Zoti e shperbleft me xhennet!

Dallandyshja (B.R)

ArBereSha 02-04-11 19:33

Titulli: Lajmerim
 
Perkulem para Ju Zoti Naser (Dilaver),me respekt dhe dhimbje te thelle ne shpirte.
Ngushllimet me te sinqerta per te gjithe!!!!!
Shfrytezoj Rastin ti shprehi ngushllime Familjes se tij...paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....ishte njer i zgjuar,i vendosur i afte,i urt,kuptushem,Guximshem,tolerant,krenar. te humbesh nje njeri si Dilaverin Vertet eshte humbje e madhe .Qdo fjal per ty percjell dhimbje ne keto momente. kontriboi shume edhe per dardania.de...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona nje nder figurat me te zgjuara.Legjenda nuk vdes kur per her do jesh ne mesin ton :(:( Z.Naser
I qofte i lehte dheu -----

Ngushllimee!!!

Zana_ch 02-04-11 19:42

Titulli: Lajmerim
 
Me dhimbje e pikellim te thelle e pranova sot ket lajm te kopshem,me mungojn fjalet te shpreh dhimbjen time per ket fatkeqesi.
Ngushllime familjes Lajqi, ndersa te ndjerin Zoti e pranoft ne Mbreterin e Tij Qiellore.

[IMG]http://www.nemsplace.co.uk/e107_images/joy/candle.gif[/IMG]

Kercovari 02-04-11 20:03

Titulli: Lajmerim
 
[FONT=Georgia][SIZE=3]Jeta nuk na ndihmon gjithmonė pėr tė haruar dhimbjen dhe tė hjek barrėn. Por kjo na jep fuqi dhe na shoqėron pėrmes orėve tė vėshtira drejt njė ditė tė re,duke na zbutur dhimbjen me kujtimet e shtrejta pėr njeriun e dashur qė na ka lėnė pas, pėr ta kujtuar gjatė gjithė jetės.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]Ngushullimet e mija Familjes Lajqi.[/SIZE][/FONT]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.