Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Informatika (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Signal trendi i kohes (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=34267)

Poshnjari 12-02-21 23:58

Signal trendi i kohes
 
Signal ėshtė njė shėrbim i cili dėrgon dhe merre mesazhesh tė shifruara. Ky aplikacion u krijua nga Signal Foundation dhe Signal Messenger LLC nė vitin 2014. Si fillim Signal u krijua pėr shkėmbimin e mesazheve tekst, zė, imazhe dhe video pėr aparatet telefonike iPhone dhe Android. Mė 2015 lėshuan Signal si njė [URL="https://tech-al.info/chrome-os-dhe-android-bashkohen-ne-2017/"]Chrome[/URL] app dhe njė muaj mė vonė krijuan program pėr kompjuterė me [URL="https://tech-al.info/si-te-futem-ne-safe-mode-windows-10/"]sistem operativ Windows[/URL] dhe Mac. Nė Tetor tė 2017 u krijua edhe pėr sistemin operativ Linux. Kjo ėshtė me pakė fjalė fillimi i Signal.
Lexoni artikull e plote [URL="https://tech-al.info/si-te-instalojme-signal-ne-kompjuter-ose-laptop-shpjegim-hap-pas-hapi/"]pse Signal
[/URL]
[YOUTUBE]Nf-QtwLgFoU[/YOUTUBE]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.