Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Diskutime Shoqėrore (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=111)
-   -   A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert????? (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=13996)

thellenza 19-03-09 22:46

AW: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
Mendoj se po, edhe pse e cmoj shume sinqeritetin..por te mos jesh i sinqert mendoj se eshte edhe me gabim.

krijuesiii 19-03-09 23:07

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
...eshte gabim shume shume i madhe dhe eshte turp te MOS jesh i Sinqerte, nese mendon se sinqeriteti yte te demtone ateher eshte me mire te heshtesh se sa te mos jesh i/e sinqerte...
tungiii

Peja-Boy 27-03-09 19:03

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
Nese gjithmon Tregohesh i Sinqert asnjeher nuk mendoj se eshte Gabim ... Ndoshta edhe Humb nganjeher qe ke tregu Sinqeritet krejt kohen por prap se prap Bota Sillet .... Gabim eshte te Jesh i sinqert me ata persona qe nuk din te ta vlersojn sinqeritetin !!

Isinqerti25 27-03-09 20:18

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
Nuk mendoj se do jet gabim

emine 27-03-09 21:45

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
[SIZE=1] qka ju pershtatet ,qaso teshash ja kepi cdo njeriut......[/SIZE]

Fshatari 27-03-09 21:50

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
[quote=emine][SIZE=1] qka ju pershtatet ,qaso teshash ja kepi cdo njeriut......[/SIZE][/quote]
Une gjithe farmerka(per farme) dhe pullover, me nji kemishe te bardh; nje pale ēizme!
Kepmi nje pale e t'i bie 10 thas kumpira!

emine 27-03-09 21:57

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
[quote=Fshatari]Une gjithe farmerka(per farme) dhe pullover, me nji kemishe te bardh; nje pale ēizme!
Kepmi nje pale e t'i bie 10 thas kumpira![/quote]


[SIZE=1] mu ka thy gjilpana e maqines:biggrin: [/SIZE]

Isinqerti25 27-03-09 22:28

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
Mendoj se eshte mir shumicen e rastve me qen i sinqert

Peja-Boy 04-11-09 19:41

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
Aspak ....Gabim eshte kur nuk ta kupotjn por sillet dynjeja !!

GURI SYLAJ 05-11-09 04:53

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
...jo gabim po nganjehere eshte marrezi ! Dikush sinqeritetin e sheh si mundesi me te sha me lehte!!!

Skyfter 05-11-09 08:29

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
Nuk eshte aspak gabim e as marrezi apo budallaki por eshte KOT te jesh i sincert, mendimi im.

Idila 05-11-09 13:29

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
[quote=GURI SYLAJ]...jo gabim po nganjehere eshte marrezi ! Dikush sinqeritetin e sheh si mundesi me te sha me lehte!!![/quote]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=2]Shpirtligut i jepet mundėsia tė mbahet mbas "vegjave" tė mos bie teposhtė skėterrės....[/SIZE][/FONT]

Domira 05-11-09 13:38

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
Megjithate nuk eshte gabim te jesh i sinqerte. I sinqerti nuk ka probleme me ndergjegjen e vet, ndjehet rahat, kurse ai qe ia keqperdor sinqeritetin dikujt ka probleme sepse kure nuk ndjehet rehat.

Idila 05-11-09 14:06

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
[FONT=Book Antiqua][SIZE=2]Nė fakt nuk ėshtė gabim nėse sinqeriteti respektohet reciprokisht, pėrndryshe sinqeriteti ėshtė [B]bajrak[/B] nė duart e tė krisurit.[/SIZE][/FONT]

4peace 05-11-09 14:10

Titulli: A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 
[quote=Domira]Megjithate nuk eshte gabim te jesh i sinqerte. I sinqerti nuk ka probleme me ndergjegjen e vet, ndjehet rahat, kurse ai qe ia keqperdor sinqeritetin dikujt ka probleme sepse kure nuk ndjehet rehat.[/quote]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Vulė![/SIZE][/FONT]


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.