Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Kinematografia dhe Televizioni (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Filmi i Fundit qe keni par... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17887)

Oqeani 06-02-09 21:10

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
The Patriot - para disa ditesh, kurse mbreme - Basic Instict - /e sonte te shoh se ēka !!

selvija 06-02-09 21:30

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Kohen e fundit aq Filma jam duke shikuar sa qe as vet s'muj numroj ,,pa marr parasysh eshte serial apo artistik

jam ne kerkim te FILMIT te ri.. [B]Ne dhe Lenini”

[FONT=Arial]nese ka dikush ju kisha lut ta gjuni linkun kendej[/FONT]
[/B]

Jana 06-02-09 22:50

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Sa e pash kete....
Laresi i Hesapeve.... te Vin Diesel

shfletuesi_ 07-02-09 23:55

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
b2k-b2k- you got served.


dhe jam duke e shikuar...

Etnical 08-02-09 01:39

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[SIZE=5][COLOR=blue] Changeling-[SIZE=2]shum film i mir[/SIZE][/COLOR][/SIZE]

shfletuesi_ 08-02-09 01:42

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
The Christmas..

natyra 15-02-09 20:33

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[COLOR=black]Filmin shqiptar-SKENDERBEU[/COLOR]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0"]http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0[/URL]

Natyra

Guri i madh 15-02-09 20:40

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=selvija]Kohen e fundit aq Filma jam duke shikuar sa qe as vet s'muj numroj ,,pa marr parasysh eshte serial apo artistik

jam ne kerkim te FILMIT te ri.. [B]Ne dhe Lenini”[/B]

[B][FONT=Arial]nese ka dikush ju kisha lut ta gjuni linkun kendej[/FONT][/B]
[/quote]
ket film kerkoje te ADEM DEMAQI hhhhaaaaaa

Peja-Boy 18-02-09 20:09

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
In Guten Wie in Schweren Tagen :P Indisch

Etnical 19-02-09 01:04

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[IMG]http://cinefagos.files.wordpress.com/2008/05/the-curious-case-of-benjamin-button-movie-poster-11.jpg[/IMG]film i mir...

Peja-Boy 19-02-09 15:22

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[IMG]http://elseptimoarte.files.wordpress.com/2007/04/bourne-ultimatum-the.jpg[/IMG][EMAIL="http://elseptimoarte.files.wordpress.com/2007/04/bourne-ultimatum-the.jpg"][/EMAIL]

Jana 19-02-09 15:30

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Sharra-5....

SANTANA-29 19-02-09 15:36

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=Jana]Sharra-5....[/quote]

sharra 5---- qfar filmi ashte ky pe prehe dru,a,,,,hahahahahahahha me sharre ,,:tongue:

Jana 19-02-09 15:39

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=SANTANA-29]sharra 5---- qfar filmi ashte ky pe prehe dru,a,,,,hahahahahahahha me sharre ,,:tongue:[/quote]


SAW ose Sharra....jo me pre dru po njerz...

SANTANA-29 19-02-09 15:44

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=Jana]SAW ose Sharra....jo me pre dru po njerz...[/quote]

hahahahahahahahahahhah,,SAW,,,sharre qenka,,,jo jo,,,:tongue: pse shiqon film horror ,,e tan naten ste merr gjumi,,,:biggrin:


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 16:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.