Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Kinematografia dhe Televizioni (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Filmi i Fundit qe keni par... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17887)

aLbaChiCk 13-05-09 21:28

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Njeri nder filmat e fundit qe kam pa e me ka pelqyer shume eshte Twilight


[IMG]http://images.paraorkut.com/img/pics/images/t/twilight-7177.jpg[/IMG]

DEA 13-05-09 22:03

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
1 Bashkangjit/je
Kaufhaus Detektiv( detektivi i shtepis se mallrave) me shume humor edhe me nje mesazhe te qarte..
[IMG]http://www.cineclub.de/images/2009/03/der-kaufhaus-cop-p.jpg[/IMG]

Prishtinasja_ 14-05-09 14:21

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=DEA]Kaufhaus Detektiv( detektivi i shtepis se mallrave) me shume humor edhe me nje mesazhe te qarte..
[IMG]http://www.cineclub.de/images/2009/03/der-kaufhaus-cop-p.jpg[/IMG][/quote]

Edhe per mua ky ishte filmi i fundit qe e kam pa ne Kinema (Mall Cop), sepse shume shume rralle i shikoj filmat ! :rolleyes:

Por ia ka vle qe ta shikoj kete film sepse ishte shumee qesharak ! :biggrin:

Oqeani 14-05-09 15:44

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
... Tolerimet e nje mashkulli

Idila 18-05-09 20:34

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Jam duke e shikuar "Dirty Dancing", ėshtė film fantastik i vitit `63. Mė knaq shpirtin! :)

aLbaChiCk 18-05-09 20:42

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=Idila]Jam duke e shikuar "Dirty Dancing", ėshtė film fantastik i vitit `63. Mė knaq shpirtin! :)[/quote]

Edhe un at jam duke shiku saher e kam shiku edhe prap ich hab immer noch nocht genug :smile:

Peja-Boy 18-05-09 21:46

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[IMG]http://www.shah-rukh-khan.info/veer-zaara/shahrukh_khan_veer_zaara_wallpaper_16.jpg[/IMG]

YanYan 21-05-09 21:41

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[FONT=Georgia]Nje film te vjeter indian, 'hundi', me titull "Raja".:smile: [/FONT]

[IMG]http://imovies4you.com/wp-content/uploads/2008/05/raja-hindi-movie.jpg[/IMG]

Oqeani 21-05-09 21:48

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Kohen e fundit me ka munguar koha per film !

Idila 21-05-09 21:52

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Pak mė parė e shikova njė film ku rolin kryesor e luante Mr. Been, por besa hic nuk mė kujtohet si quhej filmi! :D

Oqeani 21-05-09 21:54

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=Idila]Pak mė parė e shikova njė film ku rolin kryesor e luante Mr. Been, por besa hic nuk mė kujtohet si quhej filmi! :D[/quote]

Mr . Been [IMG]http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif[/IMG] (humbet koha edhe per kete )

Idila 21-05-09 22:03

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=Oqeani]Mr . Been [IMG]http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif[/IMG] (humbet koha edhe per kete )[/quote]
Nganjėherė kemi nevojė tė qeshemi e knaqemi (familjarishtė)! :smile:

Oqeani 21-05-09 22:11

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=Idila]Nganjėherė kemi nevojė tė qeshemi e knaqemi (familjarishtė)! :smile:[/quote]

Eh, edhe pse kuptova qe ne fillim, u bera i marre !

legjionari 26-05-09 19:58

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Filmi i Fundit qe e kam pare eshte Engjuj dhe Djaj, me te vertet Dan Brown ka ber nje kthese jashtzakonisht te madhe ne boten e Librit me librat Kodi i Davincit dhe me Engjuj dhe Djaj e pastaj kjo ka ndiku ne boten e kinematografise. Filma qe ja vlen te shiqohen por me shum ja vlen te lexohen librat.

desert 26-05-09 21:00

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Pak me heret e rishikova Kodin e DaVincit.


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.