Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Kinematografia dhe Televizioni (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Filmi i Fundit qe keni par... (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17887)

Isinqerti25 12-01-10 20:19

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
2012.

~Aurora~ 13-01-10 15:26

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[IMG]http://www.yuppete.com/imm_varie/PrisonBreak_logo.jpg[/IMG]

Amina 17-01-10 18:39

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[IMG]http://2.bp.blogspot.com/_xRp87B-S5kQ/R3gjzAmTxUI/AAAAAAAAAfk/afdwXsUz3A4/s400/Rush+Hour+3.jpg[/IMG]

Shume kam qesh me Leeee, Carter, Leeee , Carter hahaha

teutaA 17-01-10 23:59

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=~Aurora~][IMG]http://www.yuppete.com/imm_varie/PrisonBreak_logo.jpg[/IMG][/quote]

kjo eshte seri ,,,a e ke pa fundin ???

Peja-Boy 18-01-10 21:34

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[IMG]http://medien.filmreporter.de/images/13826.jpg[/IMG]

murrizi 18-01-10 21:36

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Veq desha tu njoftoj qe jam duke e percjell njė film tė vjeter (pėr oldis)qė vėrtetė po dojka me m'pėlqye.

nė kėto momente mund ta shihni edhe drejtpėrdrejt nė TV ARTE
[URL="http://www.arte.tv/de/3014956.html"]ttp://www.arte.tv/de/3014956.html[/URL]

apo edhe njė ritransmetim tė marten nė ora 14 e dicka.

enrik 18-01-10 21:49

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
jet e hidhur :D

Virti 19-01-10 16:39

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Predator :cool:

roadrunner 19-01-10 16:41

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Avatar (per te dyten here se spo lojn femija haahha :P)

Amina 26-01-10 21:22

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Film shume preferues .........:smile:


[IMG]http://idata.over-blog.com/2/54/57/04/Avatar---Aufbruch-nach-Pandora.jpg[/IMG]

LOJETARI 26-01-10 21:30

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=roadrunner]Avatar (per te dyten here se spo lojn femija haahha :P)[/quote]

Ani a e kqyrtė 3D ?

Amina 26-01-10 21:50

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=LOJETARI]Ani a e kqyrtė 3D ?[/quote]

Une e kam shiku ne 3D............

Murgesha 01-02-10 13:52

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=LOJETARI]Ani a e kqyrtė 3D ?[/quote]

Jo ne 3D ende jo, por e pash kėshtu, mė pėlqeu shumė. Sidomos aty ku u mblodhėn alienėt tė luftojnė "terrorristat" pfff!!


Para ca ditėve kam shiku dhe 2012.

Parashikim i bukur.

Ata qė do tė kenė 1 Miliard dollarė mund t`i ikin edhe apokalipsit :tongue:

roadrunner 01-02-10 13:58

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
Po valla me menzi hahahaha.....po jo ne 3d...me randsi e pam eeee.....[quote=LOJETARI]Ani a e kqyrtė 3D ?[/quote]

roadrunner 01-02-10 13:59

Titulli: Filmi i Fundit qe keni par...
 
[quote=Peja-Boy][IMG]http://medien.filmreporter.de/images/13826.jpg[/IMG][/quote]


Dhai Aksham Pre? Edhe une e kam pa shume me ka pelqy :D


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.