Dardania.de

Dardania.de (https://www.dardania.de/vb/upload/index.php)
-   Personalitete publike (https://www.dardania.de/vb/upload/forumdisplay.php?f=173)
-   -   Rita Ora (https://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=33333)

Gjumashja 07-07-12 20:59

Rita Ora
 
pasi qe nuk pas asnje teme qe nuk eshte hap per te, atehere e pashe te arsyeshme ta hapi une.


qka mendoni per te ?

Metro 07-07-12 22:18

Re: Rita Ora
 
ajo, duhet mu ndi shume me fat qe ka pas mundsine per me tregu talentin atje. Sikur t'kish qene nKosove shume larg fames qe e ka sot kish pas me kon :)..perndryshe, mvjen keq per shume ''rita ora'' t'tjera qe jane me nji vend si Kosova, vend me shume pak mundsi per me tregu talentin.

Makresh 09-07-12 10:42

Titulli: Rita Ora
 
Magjupe !


Zoti e vraft !

emine 09-07-12 20:57

Titulli: Rita Ora
 
Per veshin tim,apo syrin tim,Rita ska shije

Kaltrina 10-07-12 09:34

Re: Rita Ora
 
Nothing special! Jo aq sa pe lartesojme vete ne...

Guri i madh 10-07-12 20:20

Titulli: Rita Ora
 
[QUOTE=Gjumashja;2227923]pasi qe nuk pas asnje teme qe nuk eshte hap per te, atehere e pashe te arsyeshme ta hapi une.


qka mendoni per te ?[/QUOTE]esht nji katastrof mjer kombi yn mjerim per kombin ton edhe ata qe e adhurojn

LOJETARI 11-07-12 15:42

Titulli: Rita Ora
 
Si duket ,kjo Rita veq paska arritė tė bėhet yll i muzikės, tė paktėn pėr kėtė verė .Nuk ėshtė aspak e lehtė tė arrish njė sukses tė tillė nė Angli .Mua po mė duket jashtzakonisht simpatike ,zė fenomenal .Kėtu nė Gjermani ka gati njė javė qė kėngėt e saj kanė pushtue radiotelevizionet .

Pak po me pengon edhe mua qė nuk po e mbulojke kryet me shami ,veq besoj qė dikur do tė pendohet edhe i falet :biggrin:

sherri 11-07-12 16:44

Re: Rita Ora
 
[url]http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.botasot.info%2Fdef.php%3Fgjuha%3D0%26category%3D71%26id%3D176396&h=FAQEY2uiW[/url]

Jo.Po :rolleyes:

Makresh 12-07-12 10:22

Titulli: Rita Ora
 
[QUOTE=LOJETARI;2228440]Si duket ,kjo Rita veq paska arritė tė bėhet yll i muzikės, tė paktėn pėr kėtė verė .Nuk ėshtė aspak e lehtė tė arrish njė sukses tė tillė nė Angli .Mua po mė duket jashtzakonisht simpatike ,zė fenomenal .Kėtu nė Gjermani ka gati njė javė qė kėngėt e saj kanė pushtue radiotelevizionet .

Pak po me pengon edhe mua qė nuk po e mbulojke kryet me shami ,veq besoj qė dikur do tė pendohet edhe i falet :biggrin:[/QUOTE]

Ahahahaa more le t'mloje tjeter ēka, se per shami so ajo fjal !

[QUOTE=sherri]
[URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.botasot.info%2Fdef.php%3Fgjuha%3D0%26category%3D71%26id%3D176396&h=FAQEY2uiW"]http://www.facebook.com/l.php?u=http...96&h=FAQEY2uiW[/URL]

Jo.Po :rolleyes:[/QUOTE]

Giovanni 12-07-12 14:09

Titulli: Rita Ora
 
Shume forte kish dal ketu ;)

[IMG]http://i42.servimg.com/u/f42/13/32/77/36/rita_o10.jpg[/IMG]

Makresh 12-07-12 14:41

Titulli: Rita Ora
 
Ftyren e rrudht, t'plakave bash plus ato buzt e kuuuqe ! ..= Mėrrsh !

Giovanni 12-07-12 15:13

Titulli: Rita Ora
 
[QUOTE=Makresh;2228517]Ftyren e rrudht, t'plakave bash plus ato buzt e kuuuqe ! ..= Mėrrsh ![/QUOTE]Le more qiken rahat qka ka hek ajo me e be ftyren ashtu me i perngja Madonnes hhaahah

Besi:) 14-07-12 03:54

Titulli: Rita Ora
 
[QUOTE=Gjumashja;2227923]pasi qe nuk pas asnje teme qe nuk eshte hap per te, atehere e pashe te arsyeshme ta hapi une.


qka mendoni per te ?[/QUOTE]
Mas Shumti ka arrit Bravooo

Krejt radiot dhe tv e botes e jepin rita oren , kurse ju e keshti,

ecni more se krejt Papaka jeni si qeveria , po edhe qeverin nime ju e keni zgjedh

[youtube]dOOxlVUC08Q[/youtube]

Jana 14-07-12 17:16

Titulli: Rita Ora
 
Pi dihet pi nga asht kjo ...hallal i koft ...

LOJETARI 19-07-12 22:26

Titulli: Rita Ora
 
Rita Ora mė e kėrkuara pėr bashkėpunime

Londėr, 19 korrik - Fama e kėngėtares me origjinė nga Kosova Rita Ora ėshtė duke u rritur nga dita nė ditė. Ky fakt vihet re edhe nga ofertat pėr bashkėpunime qė kėngėtares nuk i kanė munguar asnjėherė.

Rasti mė i fundit ėshtė ai i grupit “Wanted” tė cilėt janė shprehur entuziastė pėr njė bashkėpunim me tė.

“Ne jemi duke punuar me Rita Orėn, Dappy-in dhe LMFAO dhe besoj se kjo kėngė do tė jetė pjesė e albumit tonė, pasi ėshtė njė bashkėpunim shumė i mirė”, ėshtė shprehur lideri i grupit, Siva Kanswaren.

Realizime tė tjera tė kėtij lloj Ora i ka pasur edhe me emra tė tjerė tė famshėm tė muzikės si Tinie Tempah, Craig David etj.


KTV


Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 01:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.